Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek használhatom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek használhatom a húgom vibrátorát?

Figyelt kérdés
A húgom 19 éves, én 21 vagyok. Nemrég vett egy vibrátort, és nagyon dicséri, azt mondja hatalmas orgazmust ér el vele. Felajánlotta, hogy próbáljam ki, csak előtte meg utána mossam meg alaposan. Azt mondja, hogy felesleges sajátot vennem, hiszen úgyis egy lakásban élünk. Szerintetek kipróbáljam?
2011. ápr. 13. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen lehetőséget ne hagyj ki, ha már felajánlotta. De húz rá óvszert és akkor tuti nem kapsz el tőle fertőzést. De azért előtte és utána is mosd meg.
2011. ápr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is próbáld ki. Ha nagyon tuti akkor max veszel egyet, ha nem tudsz meglenni nélküle. De ha más nem marad hívj fel! ;D
2011. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha alaposan megmosod, óvszer sem kell rá. Bár nekem azért fura lenne, ha a tesóm vibrátorát használnám, de lehet, hogy kipróbálnám, nem tudom.
2011. ápr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

csináljátok a hugoddal kettesben :P

én pedig majd dokumentálom a dolgokat :D :D XD :P

2011. ápr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

persze, mosd meg aztán mindent bele

de sztem az az igazi ha sajáod van, pasin sem osztoztok ugye?! vagy ha igen akkor szeretnék valamelyikötök barátja lenni

2011. ápr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
lehet én vagyok túl finnyás de nekem eszembe nem jutna kipróbálni akárhogy meg van mosva. ha nagyon kiváncsi vagy vegyél egy ugyanolyat.
2011. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szerintem dobd el és azután egy héttel hívj át hozzátok amikor mindketten otthon vagytok!

amúgy miért ne? ha ennyire jóban vagytok, hogy ezt így meg is beszéltétek.

2011. ápr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én adok nektek igazit!!!
2011. ápr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
sőt akkor már a pasiját is használd :D :D
2011. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De a pasiját is mosd meg előtte!


Amúgy húzz rá gumit, vibrátornak úgyis mind1.

2011. ápr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!