Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az a május kosár?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az a május kosár? Azt akar nekem venni a párom, de nem tudom, hogy mi az és mi lehet a jelentése?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Van belőle kisebb, nagyobb, és nagyon sok helyen szokás ilyet adni a lányoknak május elsején.

2011. ápr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szóval ez egy kosár tele virágokkal (általában cserepes virágok). Egyszerűen ez egy szép szokás, ami sajnos kevés helyen él, nálunk pl. nagy hagyománya van. Kedves gesztus, a kosarat a fiú veszi a kedvesének, tulajdonképpen a szerelem jelképe. Én is összegyűjtöttem már néhányat, a párom szinte minden éven meglep egy kosárkával. Csak a virágokhoz nem nagyon értek, mindig tönkremennek, akármilyen szorgosan is gondozom őket. De egy virág még megvan, ez egy kis cserepes rózsa volt, ami azóta már hatalmas rózsabokor lett.
2011. ápr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Else hiszem ,hogy van aki ezt nem tudja :O


Grat a világnak.

2013. ápr. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!