Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feltűnt, hogy sok dolog, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltűnt, hogy sok dolog, amit a nőtől elvárnak, az fáj?

Figyelt kérdés

Tudom, ez most olyan "feminista" szövegnek tűnik, de inkább csak gondolkodtam.


A nőnek szőrtelennek KELL lennie. Őszintén? Nem kellemes érzés, amikor kitépődik a szőr a testből (ami érzékenyebb, mint a férfié), az intim tájékon főleg nem.


A nőnek menstruálnia KELL, bár ez biológia, de régen sokszor emberszámba sem vették, ha nem tud gyereket (férfit) szülni. Amúgy meg nem olyan kellemes.


A nőnek szülnie KELL, ami fáj.


A szüzesség elvesztése legtöbbször fáj.


Anális szex. Fáj.


Ha szülés után elkezdenek lógni a melleid, varrasd fel. (Másik topicból idézve: "Ha szülés után, vagy a kor miatt megereszkedett a mell, sajnos nincs más megoldás."; "Ha lóg, akkor meg kell csináltatni.")


2011. ápr. 13. 15:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Viszont tovább éltek wazze
2011. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De az is nekünk rossz, elveszítjük a férjünket, akit szeretünk. Jobb esetben.
2011. ápr. 13. 15:42
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Hát igen, ez így van sajnos... Nem kellett volna megenni az almát, ugye...
2011. ápr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Viszont a férfiaknak már nem kell közelharcban meghalniuk.
2011. ápr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hidd el, férfinek lenni sem álom. Ezek a konkrét fizikai fájdalmak nincsenek, de van elég gond így is (hiszti, családi konfliktusok, emiatt magas vérnyomás stb...) 30F
2011. ápr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Anyám...

Én meg emberszámba venném azt a nőt is amelyik nem szül, mert szerintem szíve joga eldönteni, hogy akar-e életet adni egy gyermeknek vagy nem.

2011. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
5%

A férfiaknak meg meg kell dolgozni azért a pénzért amit ti eltapsoltok fél nap alatt... az nem fáj?


Szülés: amúgy általában a nők erőltetik, meg ez is biológia

Szőrtelenítés: manapság már a férfiak is szőrtelenítenek, egy csomó csaj elvárja.


Az anális szex meg jó esetben nem fáj... ha fáj nem kell csinálni... ha olyan a férfi h nem fogja fel h ne úgy csinálja h fájjon (érdekes, én eddig minden barátnőmmel olyan finoman bántam, hogy ők kérték utána, újra) akkor mégis minek engeditek meg?


A műtéthez nem tudok hozzászólni de sztem természetes hogy az ember szeretne normálisan kinézni. Ha megvan erre a lehetőség miért ne élne vele bárki?

2011. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Utolsó: mert te is egy birka vagy azért veted meg:D Már nem a középkorban élünk, ahol egy nőnek kötelessége volt szülnie még akkor is amikor nem akart. Még jó hogy megváltoztak az igények és vannak már lehetőségeink választani, hogy mit kezdjünk magunkkal. Mert hidd el, nem minden nő képes szülni mert nincsenek meg hozzá a megfelelő anyai ösztönök. És azt is hidd el(tudom , nehéz lesz felfogni) de nem minden nő szülésre lett programozva.

Amit te h.ülyeségnek tartassz a kérdésben leírtakban, arra csak annyit mondok, hogy te könnyen beszélsz :)...viszont más szemszögből egészen másképp érződik.

2011. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

bocsi erre a kommentre írtam az előbb

válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:49 ***

2011. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az így igaz,de neme tehetünk ellene semmit!
2011. ápr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!