Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet belőle baj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet belőle baj? Engedjem? Többi lent

Figyelt kérdés

Ha a lányom kitalálta ,hogy szeretné ha ott aludhatna a barátja nála pénteken .megengednéd? a lány 14 éves a fiú 17 éves. És 5 hónapja vannak együtt.

Nem korai? Ti megengednétek?


2011. ápr. 13. 17:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden függ attól, hogy te hogy nevelted. De nagy valószínűséggel megismerik egymás testét. Viszont ezt anélkül is megismernék, hogy megengeded, hogy ott aludjon, szóval szinte mindegy, mit engedsz, legfeljebb neheztelni fog rád a legényke.
2011. ápr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
én nem engedném meg..azért egy 17 éves fiú nem babriöltöztetőst játszik..ez a te döntésed hogy mit engetsz meg a lányodnak ,
2011. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Ott aludhatna nála a barátja? Hol?


Egyébként meg... nyilván arra gondolsz, hogy szex is lesz. De, elég korai. De egyrészt ez nem 100 %. Másrészt meg azért, ha a lányod 14 éves, illene ismerned azt a fiút, akivel 5 hónapja jár.

2011. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:

én most a lány szerepében vagyok... : )

ha az anya bízik a lányában és a fiúban is akkor semmi gond, szerintem, de lehet hogy csak azért mondom mert szeretném ha nekem is megengednék... :D majd ha lesz gyerekem akkor majd át fogom tudni érezni mit érezhetett anyám

2011. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%
Ha engeded ha nem szexelni fognak. Ha viszont nállatok alszik akkor nem egy parkban lesz meg.
2011. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én 17 éves vagyok, és anyukám fél év után engedte meg, hogy ott aludjak a barátomnál... szerintem ehhez képest intézd a dolgot. (és nem túl régimódiak, meg semmi... szerintem ez pont jó)
2011. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!

Természetesen ismerem a fiút nincs róla rossz véleményem..de igen bennem van egy kicsit a félelem is h mi van akkor ha szexelnének..:S

Várok még tapasztalatokat és véleményeket!

2011. ápr. 13. 18:01
 8/23 anonim válasza:
Én biztos, hogy nem engedném meg! Egy 14 éves lány ágyában semmi keresni valója nincsen egy fiúnak!
2011. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen minek szexelni még? az én véleményem is az,h nem barbizni akarnak.Mond meg a lányodnak,hogy győzödjön meg arról,h nem csak meg akarja fektetni és kidobni. Manapság az a divat. (Y)
2011. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Inkább nálunk, mint máshol. Legalább szemmel tarthatod.
2011. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!