Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, volt már olyan, hogy elkértétek a lánytól a személyi igazolványát szex előtt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, úgy adódott a helyzet, hogy összejöttetek egy nagyon fiatal, de annál tüzesebb lánnyal. Már majdnem megtörtént a dolog, amikor eszetekbe jutott, hogy vajon nem-e fiatalabb annál, mint amennyinek lennie kéne. Megtettétek a kérdésben szereplő lépést vagy nem?
2011. ápr. 13. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
még nem volt ilyen :D
2011. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én lány vagyok,sosem fordult velem ilyen elő nem is hallatom hasonlóról..:D

de érdekelne te megtennéd ezt???

2011. ápr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem is kezdek addig lánnyal amíg fel nem írom az adatait egy biztonságos helyre.
2011. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Másodiknak:

Ha gyanúsan fiatalos lenne, akkor lehet, hogy meggondolnám! Tudom, hogy ez így leírva hülyén hangzik, de azért jusson eszedbe valami! Tegyük fel, a lány még kiskorú! Megtörténik a szex! Másnap kiderül! Család őrjöng, a lány pityereg. Mim sem egyszerűbb, mint azzal kimagyaráznia magát, hogy "de ő csábított el!"

Persze feljelentés és ami utána jön. Nagyon durva dolgok történhetnek és persze ilyenkor derül ki, hogy sok lányban egy szemernyi gerinc sincs, mert ha vállalná, hogy "igen, lefeküdtem vele és legalább annyira akartam, mint ő!" akkor ugyan nagy balhé lenne, de idővel lecsillapodnának a kedélyek és nem lenne baj. De ezt a megoldást szinte sosem szokták alkalmazni, mert sokkal egyszerűbb és könnyebb elbújni az "ártatlan kislány kontra gonosz csábító fiú" pajzsa mögé.

2011. ápr. 13. 20:48
 5/6 Funktasztikus ***** válasza:
az fix hogy sok ilyen kis 12-3 éves pi.csa van aki kinéz 16-7nek szval nem árt vigyázni:D
2011. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még a jogosítványát és a forgalmi engedélyét is el szoktam kérni. És ha nem akar fizetni akkor zsanettolunk egy kicsit.
2011. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!