Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feláll órán mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feláll órán mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na most 8-adikas vok és órán rendszeressen feláll

arra már kaptam válast hogy mért arra viszont nem hogy mit csináljak

mert majd ugye most ballagok és mivan ha egyszercsak elkezd merevedni pláne ha a lányokkal kell menni

mit csináljak nem akarok leégni??


2009. márc. 2. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
ballagás előtt verd ki akár többször is. jobb ötletem nincs. de mitől vagy ennyire kanos? suliban a szünetekben wc-ben ha gyorsan megy.
2009. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

jaa vagy ha kienegednek órán wc re akkor úgy

vagy figyelj az órára és akkor unni fogod nem élvezni

2009. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
én is ettől féltem:) deaztán nel lett.. egyik az h nem figyeltem rá..2 meg az hogy mival ha eszurom a ballagásom h kitöröm hirtelen a lábam meg ilyenek..szal ne idegeskedj miatta;) --Chocky--
2009. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

OK akkor ne ez legyen a legnagyobb problémám

ha más nincs fölragasztom szigszalaggal XD

MINDENKINEK THANKS

2009. márc. 2. 22:03
 5/11 anonim válasza:
100%

Egyszerű: ha nekem merevedik ilyen helyzetekben, mindig valami irtó rosszra gondolok, például temetésre, egy rossz jelenetre egy véres horrorfilmből, valami nagyon fájdalmas orvosi kezelésre.


Csak nehogy véletlenül anyukád jusson eszedbe, mind Rossnak, amikor szexelni szeretett volna Rachellel.

2009. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%
Csaj vagyok, de gondolom milyen lehet. Még mielőtt valaki férreértene : Az osztályomban is volt ilyen fiú ahhammm ... na szóval akinek lehetett látni hogy ágoskodik a Kispistike. ő elég gyakran járt wc-re , gondolom verni :) ... SZerintem is próbáld elterelni a gondolatot a női nem szépségeiről és gondolj valami másra. Egyébként csak úgy spontán is feláll hirtelen , vagy ha a csajokra gondolsz?
2009. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen magátol egyszer elkezd és igazábol akkor gondolok a lányokra amikor már áll
2009. márc. 3. 17:36
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Örülj neki!
2009. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
JA és még valami: az jobban ciki lenne, ha nem állna fel.
2009. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12%

Verd ki :9 vagy kapj el egy kis csajt,és rángasd be a Wc-be...

DE ha más nincs még mindig rámászhatsz a Vilma nénire :)

2009. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!