Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez alapján mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez alapján mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.Van egy fiú, akit szeretek. De egyenlőre nincs köztünk semmi, még csak nem is alakul semmi.

És hát van, hogy megengedem az osztálytársa(i)mnak, hogy simogassanak. Pl. a karomat, combomat, arcomat. A simogatáson kívül semmi mást nem engedek meg nekik, és ezt is csak azért, mert jól esik néha egy fiú érintése, simogatása.

Mi erről a véleményetek?

Kort és nemet is írjatok lécci.

14//L


2011. ápr. 15. 17:35
 1/10 anonim válasza:
jujj hát ezt nagyon nem kéne..ezzel nagy k**nak látszol ám..de a simogatás veszélyes
2011. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

az h nem kéne

26/L

2011. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát! Ezt inkább tartogasd egynek. Az Ő-nek.
2011. ápr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=e5atwIGWc80


Hallgasd, élvezd, tanulj...

2011. ápr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az hogy 14 éves vagy.
2011. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért a combod már nem kéne engedni simogatni, mert onnan már nincs messze a puncid.
2011. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

VÁRJ MÉG 2ÉVET !:)



L

2011. ápr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt hogy fél év múlva már nem csak a combodat fogják simogatni...

Amúgy jó egy ri.banc vagy hallod,úgy beszélsz mint egy kiéhezett 40 éves,aki alig várja hogy f.aszt kapjon("és ezt is csak azért, mert jól esik néha egy fiú érintése, simogatása.")

Tartogasd magadat annak a fiúnak akit elvileg "szeretsz",vagyis hát annyira biztos nem tetszhet,ha hagyod hogy végigtaperoljon egy fiúsereg.

Ja még egy megjegyzés,az osztálytársaid akik fogdosnak, azoknak sincs több gondolatuk róllad,a hátad mögött ők is ugyanúgy leribiznek.

2011. ápr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is azt mondanám, hogy inkább ne engedd ezt, már csak a fiú miatt se. Gondolj bele, ha a neked tetsző fiú látja ezt, mit fog gondolni? Közeledni biztos nem fog hozzád. Értem én, hogy jó, ha simogatnak, de hidd el a legjobb, ha a szerelmed teszi és ezt megéri kivárni.


Amúgy az eredeti kérdésre válaszolva, csak ez alapján én nem fogok rólad véleményt alkotni, vagy emiatt elítélni, esetleg furinak tartani! :)

2011. ápr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nagyon nehéz várni...

Köszi a válaszokat mindenkinek ment a zöld mancs. :)

2011. ápr. 17. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!