Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a mellem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől fájhat a mellem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
hát hogy nő..-.-
2011. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
19 évesen? Mondjuk elég kicsik.
2011. ápr. 15. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:

lehet azért meg megjön

nekem mindig szokott 1-2 napig fájni előtte

2011. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
megjön, terhes vagy, vagy nő.. én ezt a 3 variációt ismerem.
2011. ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van , hogy menzes előtt már 1 héttel is fájnak! Tapogasd meg, ha mirigyes csomókat érzel( tehát hepehupás a tapintása a csomóknak és nem sima) akkor nincs gond! Maszírozd meg, legjobb tusoláskor, szivaccsal körkörösen!
2011. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Több oka lehet, úgyhogy menj inkább orvoshoz.
2011. ápr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el orvoshoz. Nekem is fájt kb. 1 évvel ezelőtt, gyulladás volt benne. Ki is lehetett tapintani egy nagyobb "görcs" szerű valamit. Fürdés közben tapogasd át Te is. Ha ki tudsz tapintani egy ehhez hasonló dolgot, jegeld. Vannak különböző jégzselék, amikkel egyszerűen tudod jegelni. Ha nincs semmi Én akkor is elmennék egy mammográfiai vizsgálatra. Bajod nem lehet belőle! :-)
2011. ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!