Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy egy nő megbízik bennem?

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtem ismerkedni egy lánnyal, és néhány apróság miatt úgy érzem hogy sikerült elnyernem a bizalmát. Szinte alig ismerjük egymást de nem egyszer előfordult már, hogy péládául odaadja a tárcáját, vagy a kis táskáját hogy fogjam már meg amíg ő ezt meg azt csinál.

Uh lehet ez most kicsit hülyén hangzik amiket leírtam, de jelentheti ez azt, hogy megbízik bennem, vagy legalábbis jó úton haladok a bizalom elnyerése felé? Hiszen ezek elég személyes dolgok, és valahol hallottam, hogy egy nőnek a táskája amiben a mindenféle kis kellékei :) vannak az nagyon is privát zóna.

Vagy ha ez még nem jelent semmit, akkor mi az amiből sejthetem, bízik bennem?


2011. ápr. 16. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik, hogy te megbízol benne.


Ezek a jelek azért már utalhatnak rá.

2011. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha bízik benned, engedi az análszexet. Ez az egyetlen módja, hogy kiderítsd.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__16..

2011. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!