Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok? Hogyan hívjátok fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Hogyan hívjátok fel magatokra szolidan egy fiú figyelmét?

Figyelt kérdés
Egy kis enyhe illegetéssel, csábos pillantással, mosollyal, tekintettel? Vagy mi a bevált praktikátok? :D
2011. ápr. 16. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
A fenti praktikák mind megbuktak. Egyszerűen nem veszik észre, vagy nem tartják elég bíztató jelnek. Szóval vagy rámászol direkte, vagy nem lesz tied a srác :( De előbbi esetben meg könnyen kaphatónak tart, ez sem opció.
2011. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg amiket felsoroltál Kedves Kérdező, azok a hasznosak. Ha egy lány rámászik egy pasira, (mint, ahogyan az előző hozzászóló is írta) az túl ribancos jellemnek hatna, egy normális fiúnak nem hinném, hogy a könnyen kapható lányok jönnének be, habár vannak olyanok, akiknek ez jönne be...minél kaphatóbb a lány, annál jobb, viszont ez csak a kurógép csávóknak imponál. Ez viszont ez csak az én véleményem.
2011. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem te tettél fel nemrégiben egy asztrológiás kérdést?
2011. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ha nekem tetszik egy fiú, nagyon béna tudok vele lenni. Bár mostanában már nem is annyira. De ettől függetlenül az ilyen illegetés-billegetés nekem sosem ment.

Viszont azt vettem észre, pusztán elég az is, ha kedves vagyok egy fiúval, egy fokkal kedvesebb, mint mással. Az ilyesmi nagyon bátorítóan hat arra, aki csak azért nem közeledik, mert félénk.

2011. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78-as... az én voltam :P
2011. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja ok.
2011. ápr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem nagyon kell megerőltetnem magamat mert megvannak az adottságaim hozzá ( nem nagyképűségből mondom.. ) De ha valaki iszonyatosan bejön akkor mosolygok, "sunyi" pillantásokat veszek rá és ha őt érdeklem akkor észre fogja venni ezeket a huncut pillantásokat.. ;)

15/L

2011. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!