Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, milyen " szépséghibat"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, milyen " szépséghibat" talaltok vonzonak egy lanyon?

Figyelt kérdés
Mi, nok, ugye nagyon sokszor utaljuk kisebb-nagyobb hibainkat ( kis mell, szeplo, nagy fenék, vastag comb, a végtelenségig lehetne folytatni) , amelyek lehet, hogy a Ti szemetekben inkabb szexisebbé teszik a lànyt. Van olyan szépséghiba ami " bejon" nektek?
2011. ápr. 16. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
A nagy fenék és a vastag comb nekem tetszik :) Persze csak ha emellett formás is.
2011. ápr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 You got OWNED! ***** válasza:
79%
Nekem a kis mellek, Ha formásak. És nem olyan hihetetlen kicsik.
2011. ápr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 vikotrot ***** válasza:

Keveset beszél...

35/F

2011. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyet. A nők sem tolerálják a férfiak szépséghibáit, mert nekik a tökéletes álompasi kell.
2011. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem a kicsit elallo fogak, a szeplö, az enyhe bandzsitas valahogy mind megfog;) hozzatennem, h az olyan lanyok akik termeszetesek es ugy szepek valami kis hibaval, (tehat nem a tökeletes mindenkinek tetszö szabalyos kommersz szepsegek) fognak meg. persze utobbira is ramondom h szep, de inkabb hidegen hagy. 30/f
2012. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kis mellek. :)

Szeplők. :)

A kettő együtt pedig... :P

2012. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!