Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézek ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy nézek ki, hogyha az ilyen fiúk tetszenek? =)

Figyelt kérdés

az oldalon olvastam egy hasonló kérdést, nekem is megtetszett, gondoltam felteszem én is. ^^ Tehát nekem az ilyen fiúk az ideáljaim:


Külsőleg: Lehetőleg magas (mindenképp legyen nálam magasabb), félhosszú haj (mindenképpen minimum annyira, hogy bele lehessen túrni.) de ilyen nagyon rövid semmiképp se. Karakteres arc, szemüveg nagy előny. =) Ne legyen annyira mackós, de tipikus olyan izompacsirta se, hanem olyan pont jó. ^^


Belsőleg: Fogjon meg a kisugárzása, legyen egyfajta stílusa. Előny, ha érzékibb, bújósabb a fiú. Emellett még fontos felsorolni azt, hogy legyen egy bizonyos átlagműveltsége is.


Szerintetek hogy nézek ki külsőleg, netán belsőleg? =) Hány évesnek tippeltek?


2011. ápr. 16. 16:01
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
nem tudom, de elég fura ízlésed van..
2011. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
mindenképpen egy picit alacsonyabb vagy nála. Eltaláltam??
2011. ápr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Miért lenne fura ízlésem? Majd ha kicsit több válasz jött, leírom, hogy melyik állt a legközelebb hozzám. =)
2011. ápr. 16. 16:09
 4/37 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsik a melleid.

Eltaláltam?

2011. ápr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
22 éves. az a csaj aki soha nem áll le+nemlehet vele ellazulni tipusú öltözködés.
2011. ápr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

én ilyen vagyok:) csak szemüvegem nincs :D

sztem 15 lehetsz. jól gondolom?:p

2011. ápr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 szamóca. ***** válasza:

nem hiszem hogy lenne összefüggés, de megpróbálom azért:D

középmagas vagy, olyan 170-173 centi. hosszú egyenesebb, vékonyszálú hajad van - talán barna. átlagos testalkatod lehet, nem túl nagy mellek és nem is túl nagy csípő, de nem vagy kövér. mondjuk 173 centihez olyan 55-60 kiló. zöldesbarna szem. esetleg kicsit "pufibb" arc, nem is pufi csak nem ilyen nagyon csontos.

na?:D

2011. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

"Miért lenne fura ízlésem? Majd ha kicsit több válasz jött, leírom, hogy melyik állt a legközelebb hozzám. =)"


Mert szemüvegeset keresel meg hosszú hajút. Mi abban a jó?

2011. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Meg van fiú vagy? :D
2011. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 szamóca. ***** válasza:
17-18 évre tippelek.
2011. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!