Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy szokjak le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy szokjak le róla? Fontos! Többi lent

Figyelt kérdés

Anyám rajta kapott maszti közbe..elég kínos volt.:S

És azt mondta hogy ne csináljam mert különben elkurvulok..:S Eddig azt hittem ez természetes..de hát ezek szerint nem..(egyébként van egy barátom 3 hónapja de vele még nem szeretnék lefeküdni) Hogy szokjak le a masztiról?:S

Már 3 napja nem csináltam és nagyon kívánom már..mit tegyek? ha anyám meg látja újra..:/ hogy kell róla leszokni?:(

14L


2011. ápr. 16. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem kell róla leszokni. Anyukádnak ez szimplán nem természetes, ennyi.

De egyébként az. Felvilágosult, felnőtt emberek közt az, természetes.

Szóval nem kell róla leszokni, csak figyelj oda rá, hogy ne kapjanak rajta. :) (A barátoddal való lefekvést meg valóban halogathatod még jó ideig.)

2011. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nem, nem kell róla leszokni. Az a természetes, ha maszturbálsz! Szex előtt meg kell ismerned a saját tested, mire, hogyan reagálsz, és erre ez a legalkalmasabb. Sőt, hiába mondja anyukád, biztos, hogy ő is csinálta régen, mikor olyan idős volt mint Te. Szerintem nem tudott mit mondani neked, és nem akart szó nélkül elmenni. De ha még egy ilyen történik, nyugodtam mutasd meg neki ezt a levelet!! :.)
2011. ápr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Anyukád buta, már ne is haragudj. Csináld nyugodtan, nem ettől fogsz elkurvulni, ne aggódj! A barátoddal meg még tényleg ne feküdj le, várj vele minimum 2-3 évet.
2011. ápr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Eddig én is azt hittem ,hogy amit csinálok az jó.

de most..félek hogy újra lebukok..:/

mit tennétek a helyembe?

2011. ápr. 16. 19:24
 5/12 anonim ***** válasza:

Mértnem csinálod akkor ha elmennek otthonról vagy éjjel ...nekem eszembe se jutni csinálni miközbe tudnám hogy a másik szobában tv-znek mert az ajtómat nem lehet bezárni...persze nem mondom hogy nem csináltam már, vigyázni kell vele:D

18f

2011. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem buktam le kiskamaszként, de én csináltam szó nélkül. :) Miután ők lefeküdtek, én megoldottam. Szépen, csendben, halkan, de simán kivitelezhető. Normális, természetes dolog, ne legyen bűntudatod emiatt, leszokni sem kell.
2011. ápr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megpróbálnám akkor csinálni, amikor a szüleid nincsenek otthon.

14/L

(én is akkor szoktam) :)

2011. ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is tartok a szüleimtől ilyen szempontból. Bár én, ha ilyen helyzetben lennék, mint te beszélnék az anyukámmal. Felvázolnám neki, hogy miért teszem ezt, és hogy ez nem rossz, vagy bűn. Bár biztosan tudja anyukád is, azért jó, ha látja, hogy tudod mit csinálsz, mire jó stb.

Szerintem abból nem lehet nagy baj, ha elmondod, hogy vágysz rá, szeretnéd megismerni a testedet és kényeztetni magad egy kicsit. Szerintem megértené.


Egyébként én az ilyen beszélgetést szeretném elkerülni, ezért akkor masztizok, amikor egyedül vagyok itthon, vagy este, amikor lefekszek aludni. Ilyenkor már senki nem nyit rám, mert tudják, hogy pihenni szeretnék:)

15/L

2011. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
bocsi az off-ert,de hogy csinalod ugy hogy meglatja a anyud? hogyhogy meglatja?:O én ejjel szoktam,mikor alszanak,és takaro alatt avgyok:D
2011. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Anyukád óriásit téved! Nem leszel a maszturbálástól kevésbé jó! Nyugodtan izgasd a puncid, mert ha abbahagyod, akkor magaddal szúrsz ki.!
2011. ápr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!