Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan masztizzak, ha menstruá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan masztizzak, ha menstruálok?

Figyelt kérdés

Csak kívülről szoktam izgatni a csiklóm kézzel, de most hogy csináljam? Nincs gusztusom ilyenkor odanyúlni, fürdés után sem:( és már nagyon kívánom!!

16/L


2011. ápr. 16. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Zuhanyrózsa?
2011. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

csináld fürdés közben, vagy használj tampont! és akkor nyugodtan odanyúlhatsz a csiklódhoz! :) nem kell félned a tampontól, és kényelmesebb is. beszélgess erről valakivel ha még nem azt használsz. megér egy próbát!

2OL

2011. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tiszta kézzel nyugodtan. A saját véredtől meg nincs miért undorodnod, főleg, hogy úgymond természetes körülmények között, szabályozott mennyiségben távozik.
2011. ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

a zuhanyrózsától nem tudok elélvezni, meg kellemetlen érzés :(

a tampont meg nem tudom használni mert a fél ujjam nem megy fel...

esetleg majd megpróbálom fürdés után, de eléggé undorodom tőle :S

2011. ápr. 16. 19:38
 5/13 anonim ***** válasza:

Ilyenkor én sem szoktam. Van, hogy nehéz megállni, de kibírom.

Ez az állapot úgyis max. 1 hétig tart, az nem annyira sok idő.

Türelem. :)

2011. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon sok idő, hisz negyed hónap! Naponta csinálom de előfordul a napi 2-3x is :(
2011. ápr. 16. 20:03
 7/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok megint.

Én is naponta szoktam, de ha ennyire undorodsz ilyenkor a dologtól, akkor nem igazán van más választásod. :(

2011. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha tampont használsz, simán tudod a puncidat és a csiklódat simogatni.
2011. ápr. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Most látom, hogy nem tampont használsz. Akkor vagy hanyagolod addig amíg menstruálsz, vagy tiszta kézzel csinálod, ha nem zavar, hogy véres lesz a kezed.
2011. ápr. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha elmúlik, és ha van kedved is szexelni, írj egy levelet:)

18F

2011. ápr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!