Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért megyek el túl gyorsan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért megyek el túl gyorsan?

Figyelt kérdés
Eddig olyan problémám volt, hogy sokszor nem állt fel amikor a bnőmmel voltam, talán az idegesség. De most már ezt nem érzem, buktató tényezőnek. Őm ár nem szűz én még igen, és most mikor legutoljára próbáltuk hogy lefekedjünk, azért nem volt jó, mer kb annyira rá voltam iozgulva, hogy már attól hogy éppen hozzám ért el is mentem. Attól félek hogy ez elronthat sok mindent köztünk. Szeretnék nagyon lefeküdni vele.
2011. ápr. 17. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Legyen türelmes veled, pettingeljetek sokat, és majd működni fog. Ha megéri neki, hogy veled van, szerintem megteheti érted, hogy türelmes.

Miután elmentél, próbálkozhatnátok újra akcióba lendülni.

2011. ápr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
legutoljára pl minden alkalom ennyire gyors volt.. pedig ez nem jellemező rám..
2011. ápr. 17. 11:35
 3/7 anonim válasza:
A kezedet ne hasonlítsd a puncihoz. Új érzés, azért mész el gyorsan. Dugjatok sokat, majd hozzászoksz a puncihoz és egyre jobb lesz.
2011. ápr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akk rosszul fogalmaztam, még nem jutottam el odáig h bedugjam. ha már kézzel hozzám ért elmentem:/
2011. ápr. 17. 13:04
 5/7 anonim válasza:
Csináljátok minél többet, pár alkalom után javulnia kell a helyzetnek.
2011. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Barátomnál is voltak efféle problémák.De ahogy egyre jobban össze hangolodtunk egyre jobb volt.Amúgy neten olvastam olyan h férfiaknak gtorna.ami azt jelenti h amikor pisilsz minnél tbbször próbáld meg megállítani a pisidet.(Mivel hamar elmész ezért nem valószínű h elsőre, másodikra teljesen megtudod állítani)majd megint kicsit pisilsz megint megállítod .Ésezt mindíg csináld végig.Elvileg javulnia kell! :)
2011. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 beloriss válasza:

Amikor elkezded a szexet egy novel, sokszor van igy, mert nagyon jot akarsz adni neki.

Beszeld meg vele.

Amugy valoban elronthat mindent.

Nem tanacsolom ezt, de en innek egy felest vagy kettot elotte.

A masik dolog, hogy az nem baj ha gyorsan elmesz, mert a kovetkezo aktusnal mar nem fogsz annyira gyorsan elmenni...

Aztan gond lehet a gumioveszer is... annal nekem mindig lekokad... ilyenkor bar nincs merevedesi gondom, beveszek egy negyed kamagrat ez meghosszabbitja az aktust es ettol garantaltan kemeny lesz, oda se kell figyelni hogy felalljon.viszont ilyenkor ne igyal alkoholt mert tonkreteszi a vesedet es a majadat egyutt az alkohollal.

amugy erre a vegso megoldasra tenyleg csak az elejen lehet szukseg... amig nem sikerult neked nehany alkalommal, utana magatol fog menni es sosem lesz merevedesi gondod "dopping" nelkul sem.

Ami a meghosszabbitas es a gyors elmenetel elleni orvossag... az egy trukk.

Benne vagy a lanyba es tolod neki... mert neked es neki is igy jo... amikor erzed hogy kozeledsz... fogd vissza magad es ne dugd tovabb, csak told be tovig es mozgasd a csipodet es a fenekedet... igy o nem erez kulonbseget, mert neki az a jo hogy benne vagy igy o kozelit a csucshoz, te pedig semmit sem kozelitesz... ezt akarhanyszor megcsinalhatod... en a nejemmel kb 7 ev alatt 3500szor kozosultem... es nekem is volt gondom azzal, hogy neha nagyon gyorsan akartam volna elmenni... szerencsere o is gyorsan akart... de neha ha nem volt ott fejben kellett egy kis a fentiekben leirt munka...

Egy ido utan tenyleg akkor fogsz elmenni amikor akarsz...

Amikor mar luktet, az mar veszelyes mezo, mert ott ha o megmoccan, neked annyi... ha kihuzod akkor mindkettotoknek annyi, ha benne maradsz es nem mozogsz akkor lehet hogy elmesz es o nem es raadasul te sem elvezed... annal rosszabb nincs.

szoval figyelj oda... es megegszer az eleje:

Beszeld meg vele, ugy ahogy itt leirtad... Szeretnek nagyon lefekudni veled... de szuz vagyok es ez meg ez a bajom... egy okos no segiteni fog...

Ha igazan fontos vagy neki, hagyni fogja hogy elmenjel ugy hogy o nem elso alkalommal, igy neked jo lesz, neki nem... de tudjon rola, hgoy ennek az oka az izgalom...

Ezutan masodszor mar figyelj arra, hogy neki is jo legyen es ha te nem mozogsz csak ahogy irtam, akkor o el fog menni es te nem... es utana miutan elevezett mar azt csinalsz amit akarsz... es talan ha szerncsed van meg egyszer elelvez... mikozben mar nem szamit neked mikor lesz jo...

A filmeken latott "egyszerre megyunk el" aktus, sokszor megtortenik kesobb... de ne elsore akard es ne masodikra... legyen ez is olyan, hogy egyre jobb legyen...

Es baromi mazlid van hogy a lany mar nem szuz... ha mindketten azok lennetek, akkor azt javasolnam menjetek el tevezni es onkielegitsetek egyutt inkabb eloszor...besegitessel... de igy eleg ha te figyelsz es hagyod, hogy o segitsen nokent es FOG segiteni...

Remelem segitett a valasz

2013. aug. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!