Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha örülten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha örülten szerelmesek vagytok egy lányba és kiderülne, hogy hermafrodita?

Figyelt kérdés
Tudnátok még szeretni utána is együtt tudnátok vele maradni?
2009. márc. 3. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
De jó, hogy az egész világon alig van pár hermafrodita összesen, így ilyenen gondolkodnom sem kell.
2009. márc. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

De ez ettól függ, ki milyen nemi identitású.

2009. márc. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
mit jelent az hogy hermafrodita?
2009. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha ,,orulten szerelmes'' lennek akkor igen
2009. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

a hermafrodita az, ha egyszerre van férfi és női nemiszerve is, de az arca csak egy nem vonásait hordozza.

Amúgy szerintem is olyan elhanyagolható kisebbsége a világ társadalmának ez a fajta ember, hogy ilyeneken aztán tényleg fölösleges agyalni.

De nem hiába mondják: a szerelem nem ismer határokat, a szerelem mindent legyőz.

2009. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
látom nézted a Mónikát.szegény srácot/lányt ugy sajnáltam.hogy lehet ilyen az anyja?a kérdésre visszatérve én biztos kiábrándulnék.
2009. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs az a szerelem,ami ezt legyőzni,ez maszlag..
2009. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
nem hiszem hogy vele tudnék maradni, akár milyen "kegyetlen is lennék evvel"...
2009. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
én tudnám szeretni, nem az számít
2009. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azon kivételes pasik közé tartozom, akik kifejezetten örülnének neki, főleg ha gyermeket is tudnánk utódlani.


Neked hermafrodita a barátnőd? Esetleg te vagy hermafrodita? Csomó dolgot meg szeretnék kérdezni , kérlek írj rám privibe.

2011. máj. 11. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!