Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17,5 évesen mehetek önállóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17,5 évesen mehetek önállóan nemi beteg gondozóba?

Figyelt kérdés
Minden valószínűséggel összeszedtem egy Trippert, de én ezt egy barátomon kívül mással nem szeretném megosztani, főleg nem a szüleimmel. Az lenne a kérdésem, hogy ez intézhető szülők nélkül? Mert ugye ez egy bejelentés kötelezett betegség, kontrollra kell járni, etc.
2011. ápr. 17. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
NEM kell beutaló, ha erre vagy kiváncsi. Ja és nem kell szülői beleegyezés vagy ilyesmi.
2011. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt szívtad haver. Tanulság: ne kefélj össze-vissza.
2011. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, természetesen mehetsz egyedül. Az, hogy bejelentés köteles nem jelenti azt, hogy elmondják a szüleidnek.
2011. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
bun kó vagy második, bunkó, te szívtad hogy ekkroa tajparaszt vagy.
2011. ápr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2dikra ne hallgass az egy kis csicska .... amughy mehetsz egyedül..
2011. ápr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

első vok,

Ja és ha időpontot kell kérni, mert 1-2 hónapos várólista van, akkor menj oda rendelési időben és mond, hogy sürgös, mert valami fertőzésed van.

2011. ápr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Esetleg még arra tud valaki valamit mondani, hogy ha kapok gyógyszert, akkor milyen pénzmennyiségre lesz szükségem?
2011. ápr. 17. 17:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon gyógyszerfüggő. Említsd meg, hogy nem vagy eleresztve anyagilag. Egyébként szerintem 1-2 ezer Ft-nál nem több.
2011. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam hasonló ügyben dokinál (de az nem tripper volt, valami bakteriális fertőzés). Akkor emlékszem megkérdezte, hogy mennyire vagyok elengedve. Mondtam neki, hogy nem vagyok milliomos, de ha kell a gyógyszer akkor ki tudom váltani. Mondtam, inkább a jobb, mint az olcsóbb gyógyszert írja fel. Kaptam is valami gyógyszert, 4 akkora szem volt benne mint hüvelykujjam és 5000ft körül volt.
2011. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Remélem megoldódik a problémám, kicsit beparáztam..
2011. ápr. 17. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!