Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell egy buliban fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egy buliban fiúval táncolni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és néha-néha eljárunk szórakozni a barátnőimmel. Csak amikor odajön egy fiú és megkérdezi, van-e kedvem táncolni, vagy azt mondom, nincs, vagy valahogy kikerülöm, mert egyszerűen nem tudom, hogy kellene egy fiúval táncolnom! Egyszer odajött egy srác és mondtam hogy igen, de csak álltam ott hogy mit csináljak? ő beállt mögém és elkezdett táncolni, nekem meg égett a pofám és produkáltam valami ultragáz táncféleséget. Ezt szeretném elkerülni a jövőben... Ha videót tudtok mutatni az is jó! Előre is köszönöm!!!
2011. ápr. 18. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát te bolond vagy, te videóküldő xD
2011. ápr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
xDDD köszi :D
2011. ápr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
eeeez kész:DxD
2011. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

ez nekem is mindig probléma volt még pár éve... :D

itt az én megoldásom: leiszom magam, ha jó a buli a pasi is részeg, akkor meg tök mindegy ki, hogy táncol.... :DDDD meg a tánc amúgyis csak az 'előjáték', smár meg tapizás közben meg nem kell táncolni

2011. ápr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: hát nem nagyon szeretném leinni magam, mert olyankor én elég furán viselkedek :D:D


Esetleg egy értelmes választ kaphatok? Tényleg fontos lenne...

2011. ápr. 19. 20:39
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindegy mostmár, hagyjuk, inkább google-zök
2011. ápr. 21. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!