Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt Magyarországo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt Magyarországon az emberek, hogy Magyarországon nincsenek homoszexuálisok?

Figyelt kérdés
Vagy azt hiszik, vagy tudják, de jobb magukat becsapni mert annyira utálják őket, hogy mást nem tudnak csinálni (a terror és gyilkos indulataikat csak így tudják ellensúlyozni)? Vagy ez csak egy stratégia, ahhoz, hogy a melegek teljesen érezzék magukat semminek és senkinek?
2011. ápr. 19. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Miért hiszik azt Magyarországon az emberek, hogy Magyarországon nincsenek homoszexuálisok?"

Már nem azért de nekem nincs olyan ismerősöm aki tagadná hogy vannak Mo-n melegek. Honnan veszed hogy azt hiszik?

2011. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

(szerintem ezt inkább a szexualitás témába kellett volna írni)

Én még nem tapasztaltam, hogy azt hinnék az emberek, hogy Magyarországon nem élnek homoszexuális emberek. A barátaimon azt szoktam észrevenni inkább, hogy imádnak erről beszélni, mert nem kedvelik őket és imádnak arról beszélni amit nem szeretnek. Utálom amikor ezt csinálják. Én személy szerint nem utálom és nem ellenzem őket, csak ne keltsenek feltünést mint pl a melegfelvonulások.

2011. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A homoszexuálisok elleni tüntetések, tojásdobálások, lincselések szerintem nem azt mutatják, hogy nem hiszik, hogy lennének melegek az országban.

Mikor jártál utoljára Magyarországon? 1920-ban?

2011. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egy olyan "közösségbe" ahol véletlenül kényszerből kell, hogy elviseljék, ott a kiközösítés helyett (mert ugye az azért már túl óvodás szinten lenne) kieszelnek mindenféle fondorlatot, hogy az illetőt (ne muszáj most pont melegnek lennie) mindegy, hogy hogy, csak lejárassák, befeketítsék, beállítsák mindenféle szar embernek, nem csak egymás között, hanem kifele mindenhol. A szó szerint ismeretlenek "emberek" pedig ismeretlenül úgy meggyűlölik, megutálják az illetőt, hogy szó szerint képesek ismeretlenül leköpni vagy esetleg válogatott mocskosságokat üvöltözni ki a közterületeken a járművekből az illetőre.
2011. ápr. 19. 19:58
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy a szexualitás témakörbe való.
2011. ápr. 19. 20:07
 6/11 anonim válasza:
igen, kezdem érteni miért nem oda írtad, végülis ez az élet egészét érinti számotokra, ez tényleg rossz lehet. Hát sajnos nem tudom megoldani a problémámat, de amúgy szerintem ez azért van így, mert volt rá ~2000 évünk, hogy ezt a viselkedést kialakítsuk a társadalomban. Ez főként az egyház hibája. Talán a közel jövőben megváltozik a helyzet, ma már kevés idő is elég nagy változásokhoz.
2011. ápr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"válogatott mocskosságokat üvöltözni ki a közterületeken a járművekből az illetőre."


Bocs, de ha valaki úgy viselkedik, hogy olyan szintem feltűnő vele, hogy az vadidegenek szemét is szúrja és ezért kiordibálnak járművekből... Bocs, de az meg is érdemli.

Én sem reklámozom a szexualitásomat, nem értem mi ez a kényszer a melegekben. Ha nem akarja nem tudja meg senki és máris nincsen kiutálva.

A melegeket nem a nemi identitásuk miatt utálják hanem a viselkedésük miatt.

2011. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem nem értetted meg, hogy miről beszél. Nem ő viselkedik feltűnően, hanem a barátai. Először én sem értettem, de aztán megértettem. Végülis az én barátaim is ezt csinálják velem csak ők arra szokták felhívni a figyelmet, hogy drogozom
2011. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most én vagyok egy kicsit megkavarodva a válaszoktól. De nyilván én fogalmatok homályosan. Nem akarok sértegetni senkit sem. Először is nem velem történik ez, hanem egy csoportban ahová emiatt a viselkedés miatt nem akarok be"simulni" éppen ezért fogalmam nem sok van a továbbiakról. Azt akivel ez történik pedig szintén ismerem és nagyon elkeserítő ami vele történik, mert bele látok, hogy mit csinálnak ellene. Azon kívül szem és fültanúja voltam pár dolognak már. Erről ennyit.
2011. ápr. 19. 21:31
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja és nem rí le róla semmi olyasmi amiből azonnal általánosítottak egynémelyek.
2011. ápr. 19. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!