Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy sikerüljön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal a bnőm buliján, a kanapén simogattuk egymást meg egymáshoz bújtunk, de csók nem volt. Hazakísért a srác éjjel, de elköszönéskor is csak két puszi volt.

Írtam neki egy üzit facebookon, hogy köszi hogyhazakísértél, meg tök jó volt dumálni, erre visszaírt hogy "bocsi hogy nem írtam vissza (tényleg nem volt netközelben) nincsmit, meg tényleg jó volt :)".

Írtam neki még egy üzenetet hogy tök jó lenne még egyszer dumálni, de 4 napja hogy arra nem írt vissza.


100%, hogy a srác nem kezdeményezne (ezt több embertől, haverjától is hallottam) mert nagyon félénk. Egyik haverjától azt a tippet kaptam hogy kezdeményezzek én.

Megböktem facebookon, ezenkivül mit csináljak?:SS


17/l


2011. ápr. 20. 15:55
 1/4 A kérdező kommentje:
msn-re nem gyakran lép fel, fenn sincs nekem.
2011. ápr. 20. 15:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus mai fiatalság!!!!!!! "Megböktem facebookon, ezenkivül mit csináljak?:SS" JÉZUSOM!!!!!!!!! Esetleg köttesd ki az internetet, mert eléggé függő lehetsz e mondat után ítélve!
2011. ápr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ne írd ezt légyszi. Mondom félénk srác, nem akarok rányomulni csaj létemre, ezért nem akaszkodok rá...
2011. ápr. 20. 16:06
 4/4 anonim válasza:
valahogy kellene találkozz vele és elhívd valahová majd kerülj közel hozzá a többi elválik:):)
2011. ápr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!