Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tetszik az alakom? Kép lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tetszik az alakom? Kép lent

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2011. ápr. 20. 16:42
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

16 vagyok. Tudom, hogy a lábaim hülyén állnak, de ez van, különben kemények. Minden nap szoktam tornázni.

A fejemet azért nem fényképeztem le, mert nem akarom, hogy tudják ki vagyok... Egyébként nem vagyok csúnya (mások szerint).

2011. ápr. 20. 18:00
 22/37 anonim ***** válasza:
Kis kopasz nunikáju kis tinike vagy. Válaszolj !?
2011. ápr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Utolsó miért kérdezed???
2011. ápr. 20. 18:02
 24/37 anonim ***** válasza:
Istenem, gyerek vagy. :S
2011. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 Izééékeh11 ***** válasza:
40%
hát nem megsérteni akarlak,bár magasról sz@rom le,de sztem undoritó.és dagatt vagy.jobb az alakom mint neked és amúgy miért mondassz másnak ilyet hogy ne legyn biztos abban hogy az ő lánya nemtesz fel ilyen képeket?már bocsika de honnan ismered te ennyire más gyerekét?am ez csak az én véleményem volt,lelehet pontozni.
2011. ápr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló:

170 cm vagyok és 56-57 kiló. Mások soha nem mondták, hogy kövér vagyok inkább azt, hogy vékony.

De elkezdtem már fogyókúrázni.

2011. ápr. 21. 12:47
 27/37 anonim ***** válasza:

Nehogy emiatt elkezdj már koplalni. Kérdezd meg bármelyik intelligens ismerősödet, ne a kemény 44%(lol)-os trolkodó retardáltakra hallgass, akik valószínű még életükben nem láttak női testet fehérneműben.. gyk-n nagyon sok a kritikán aluli szintű intelligenciával rendelkező egyén, kb kezdettől fogva tapasztaltam ezt.

(jó, én se vagyok sok, de annak megvan az az oka, hogy egyeseknél túl szókimondó és néha köcsög vagyok :D)


és nézd már meg az írását, szerinted ez egy okos művelt ember? f.szt, az ilyeneket szard le, ez az egyik legjobb jótanács, ha ezen a fórumon kérdezel. ha anorexiás leszel, azzal csak magadnak, és másoknak ártasz.

és qrvára nincs semmi gond a súlyoddal 170cm-nél.

aztán megnézném hogy a kedves trollkodó kolléga hogy néz ki ;D

2011. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó

Nem miatta kezdek el :)

2011. ápr. 21. 13:22
 29/37 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége. Ha borotvált ha szőrös divat, de ha borotvált akkor tinike lehetsz, mert azok borotválják, most nem gondolnak a későbbi időkre amikor már nem borotválod s a szőrtől nem tudsz megszabadulni annyira dús lesz . na akkor lesz nagyon csúnya. Ezt hidd el.
2011. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
hát ha nem szögelnek akkor fölös borotválni az tény xD
2011. ápr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!