Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Árt egy frissen szúrt piercing...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árt egy frissen szúrt piercingnek, ha víz éri?

Figyelt kérdés

Tegnap este csináltattam a köldökömbe piercinget. Aki csinálta azt mondta, hogy a nem muszáj akkor párnapig úgymond ne fürödjek, mert nem tenne jót a frissen szúrt sebnek.

Igazából félek hogy begyullad, ugyanakkor úgy érzem mintha mocskos lennék...

Akinek van vagy volt piercingje, kérem, ossza meg a véleményét!

Köszönöm!


2011. ápr. 20. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos erre nem tudok választ adni,mert nekem nincs,de nagyon szeretnék,meg is van hozzá az ékszer...de ha megkérdezhetem fájt mikor átszúrta? Vagy csak egy sima csípést éreztél?

Köszi előre is!:)

2011. ápr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanazért nem szabad fürödni vele, amiért egy frissen varrott sebnél nem lehet. Ha víz éri, nagyon nagy a fertőzésveszély (mert gyakorlatilag teljesen nyitva van a szövet, nem volt ideje beforrni), és nagyon csúnyán begyulladhat, amit sajnos nehéz kezelni. Ezért kell pár napig "cicamosdás", tehát mondjuk nedves törölközővel áttörölni a sebtől távoli helyeket. Tudom, hogy kellemetlen (nekem ugyan nem pc, hanem heg miatt kellett betartanom), de pár napot ki lehet bírni, ha cserébe nem fertőződik el.
2011. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a kommentet :)


Az első hozzászólónak:

Nem tudom mennyire bírod a fájdalmat, de én nem kaptam érzéstelenítést (bár barátnőm szerint semmit sem használt neki, mert ő kapott :)) és nem fájt nagyon. Annyi, hogy kellemetlen volt. Mondjuk nekem barátnőm ismerőse csinálta aki kórházban nővér, illetve piercinges mellett dolgozik segéd ként :)

Volt egy olló szerű fogója, aminek a végén volt 1 lyuk, ezen szúrta át a branüllt. Ez elég kellemetlen volt, majd ebbe húzta bele a műanyag cső szerű izét. Kicsit fájt, de szerintem túlélhető :) Mivel nekem kicsi a köldököm, emiatt nem ment bele egyből a piercinc rúdja, de ez sem fájt (nekem legalábbis). Mindent összevetve nekem nem fájt nagyon, inkább csak kellemetlen volt. Hogy ez azért volt-e így mert magas a fájdalomküszöböm, vagy csak jól el lett jegelve a köldököm azt nem tudom :)

Szerintem ha lélekben felkészültél rá, és megvan minden hozzávaló, akkor csináltasd meg, mert igen szép :))

2011. ápr. 21. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!