Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétségbe vagyok esve, ez mi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe vagyok esve, ez mi? : S (bővebben)

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 6 hónapja vagyunk együtt. Eddig is voltak problémák, főleg vele. Olykor-olykor, amikor az van, hogy valami más fiuval beszél, vagy ilyesmi akkor szörnyen hiányzik. Viszont vannak olyan napok nem is kevés amikor nincs is kedvem vele találkozni. Amikor nalukvagyok legszívesebben már inkább hazamennék este, mert nincs kedvem hozzá. Ez mi? Nemtudom, hogy szeretem e még...
2011. ápr. 21. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit is elérhetetlen vagy másnak is tetszik, kell. Ha megkaptad, nem.
2011. ápr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a vadászösztön mindenkiben ottvan(, mármint a pasikban). Gondold át, hogy akarod-e még. Mindkettőtöknek rossz ez a nyüglődés.
2011. ápr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Épp ez a bajom, hogy nem mindig van ez. Nagyon jól tudom érezni magamat, de nem mindig. Ha valaki szerelmes, akkor érezhet olyat, hogy "uuh, na mikor lesz már 11, hogy mehessek haza?"?
2011. ápr. 21. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!