Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok fiú miért tartja megalázón...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiú miért tartja megalázónak vagy égőnek, ha ő hozzá megy oda egy lány, ő teszi meg az első lépést? 18F

Figyelt kérdés
Nem értem bizonyos fiúk mentalistását. :S Nagyon sok olyan ismerősöm van akik egyenesen megalázónak tartják ha náluk lép egy lány, őt hívják el stb... Igen sokszor fordult elő hogy hozzájuk egy nagyon szép, kedves és jó alkatú csaj ment oda hozzájuk, akit még a fiúk is kívánatosnak tartottak, a lánynak is tetszett a srác... Erre mi a reakció...? Elküldi melegebb éghajlatra a lányt... :S :( Szegény lányok pedig nem egyszer egy kissé összetörtek... Aztán a dolog után nem egyszer ott verték a mellük a fiúk hogy "igazi férfiként viselkedtem", "hát ez forró helyzet volt, de ésszerűen cselekedtem", "hülye ringyi rongyi", "utálom a kezdeményezős lányokat... Szívből", "ez a nő el akarta venni a férfiasságom", "mégis mi a francot képzel magáról ez a nő???", "Nem tűrhetem el, hogy a vadászt vadásszák" stb... Én meg csak néztem, mikor ezeket meghallottam... O_o Nem értem őket. :S És azt sem, hogy ez miért válltott ki belőlük ilyen heves reakciókat. Hozzáteszem, az én barátnőmnél én voltam a kezdeményező annó, én szólítottam le őt fél éve, én hívtam el, csak az a helyzet hogy nekem TELJESEN MINDEGY lett volna ha ő kezdeményez... Nem vagyok én "vadász" vagy mi a fene, nincs is sörétes puskám amivel a lányokat kéne célba venni sokak szerint... Nekem a legfontosabb az hogy szeretjük egymást és boldogok vagyunk, minden más másodlagos nekem egy kapcsolatban. Ti mit gondoltok a dolgokról?
2011. ápr. 21. 09:54
 1/6 anonim válasza:

az hogy az ismerőseid beszari alakok,akik csak teszik a nagy királyt, de amikor már odament hozzájuk egy jó csaj akkor máris beijedtek,kétségbeestek ,nem tudták kezelni a helyzetet,nem tudták mit kell mondani és ezért inkább elküldték,hogy ne maradjanak szégyenbe:D

utána meg még magyarázkodtak XD,mekkora szégyen.

2011. ápr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az az igazság,h igazad van....DE részben nekük is...annyiszor látom,olvasom én is itt gyk-n,h mostanában,ebben a mai világban el várják a férfiak,h a nő kezdeményezzen,oké semmi baj,de itt a példa arra,h bizonyos lányok,köztük én is,miért nem tesszük meg az első lépést...inkább örökre maradok szingli,de én sosem lennék képes egy fiúnál kezdeményezni,éppen ezek a példák alapján,amit felhoztál,részben azért is,mert ez a ti dolgotok és igen is tegyétek ti meg az első lépést.

Szval nekem ez a véleményem

2011. ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

1. vagyok

2.igazad van , ha már fiúnak született akkor legyen annyira tökös,hogy lemer szólítani egy csajt,de ha a csaj kezdeményes az sem baj,

de pl.ha nálam egy csaj kezdeményez és még tetszik is akkor kool.

de általában ha egy fiúnak nem tetszik egy csaj akkor az hiába kezdeményes és kínos lesz a szitu a mégis megteszi,ezért jobb ha a fiú kezdeményez.

2011. ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sztem a te barátaid éretlenek, 5 év múlva majd másképp fogják gondolni talán, én már kezdeményeztem fiúnál és be is jött, viszont a a lányokkal is egyet értek abból a szempontból hogy kezdeményezzenek a fiúk, én csak azért teszem ezt mert nem akarom h valaki engem válasszon, mert én akarok választani, mármint hogy ha valaki odajön hozzám és nem tetszik szívfájdalom nélkül elküldöm

21/L

2011. ápr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet még életemben nem láttam. Ha már szegény lányka összeszedi a bátorságát és kezdeményez, akkor igyekszem minél jobban reagálni - ha már egyszer voltam oly b.lfasz, hogy nem vettem észre, hogy tetszem neki.

És még ha nem is akarok tőle semmit, azt is lehet szépen jelezni.

2011. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert a pasik félnek... csak önmaguknak sem merik bevallani. Eddig én (20/L) több fiúnál jeleztem/bevallottam/kezdeményeztem, mind nemet mondott.

Jah, és mert szeretnek játszani a csajjal, húzzák az agyát.. nem értem miért nem lehet egyenesnek lenni.

2011. ápr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!