Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog az, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, hogy ha felizgulok akkor fehér váladék lesz a bugyimba? Nagyon ciki ha meglátja a barátom?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy az normális dolog,hogy nedvesedek,sőt az lenne a baj ha nem.De ez fehér és elég látványos foltot hagy a bugyimon.
2009. márc. 4. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az állaga változik minden embernél, nem feltétlen káros ha fehéres szinü.. nem kell szegyeld
2009. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A ciklus folyamán változik a hüvelyi váladék állaga. Van amikor nincs, van hogy áttetsző és nyúlós és van hogy fehér és krémes mint a testápoló. Ez attól függ, hogy éppen hol tartasz a ciklusban. Gond akkor van, ha viszket, nem fehér hanem sárga és szaga van. Amúgy ez természetes dolog.
2009. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs mit szégyelni:)

Ezzel énis így vagyok és sztem még nagyon sok ember.

Nincs miért aggódnod. Emiatt ne légy gátlásos.

Csak természetesen:D

2009. márc. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Nem hiszem, hogy gond lenne, ha meglátná. Japánban ez legális üzlet: lehet ilyen bugyit venni (lányok adják le üzletben, 1 napi használat után).

Ha tiszta és friss, a barátod simán elkábulhat ennek az illatától. Mint ahogy rád is hatással van az övé...

2009. márc. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!