Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini lányok miért paskolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok miért paskolják meg másik tinilány fenekét, ha tudják, hogy egy fiú is látja?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
valszeg mert feltűnési viszketegségben szenvednek:P
2009. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Mert ostoba tyúkok, akik azt hiszik, hogy így "vonzóbbak" lesznek a férfiak/fiúk szemében... És ugyanolyan ostobák azok a fiúk, akik erre gerjednek.
2009. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Azért mert éretlen kis csitrik, akik azt hiszik hogy menő dolog amit csinálnak és ettől nagyobb nőnek érzik magukat. Majd fejlődnek még agyilag és jó esetben kinövik ezt a baromságot.
2009. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Én poénból is meg szoktam csapni a barátnőm fenekét, és hidegen hagy, hogy ki látja. Hülyülünk egymás közt.
2009. márc. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek az előző válaszadóval
2009. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván azért, mert mással nem tudnak kitűnni és felhívni magukra a figyelmet. Mondjuk eléggé sekélyes a lelkivilága annak, aki ezzel akarja magára vonni a srácok figyelmét, van annak jobb módja is.
2009. márc. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Énis egyetértek. Nekem a volt osztálytársaim (plázacicák) feszt cikizték a másikat agyba főbe(akik nem olyanok voltak mint ők pl.:én), hogy ő ilyen-olyan...melle sehol nem volt a kiscsajnak és folyton nyávogott mindenért. Szórakozóhelyekre járt meg hasonlók. komoly kapcsolata soha sem volt...töpörödött lökött kölyök. Azt hiszem az ilyet sose fogom megérteni, hogy hogy képes valaki saját magát így lejáratni. Ez szimpla feltünősködés...szánalmas erőlködés. De az ilyenek a leggyengébbek és elveszettebbek a világban. Én nem társultam a csoportos hülyeségükbe mégis lett barátom és nem holmi bulin ismertem meg egy felkapott szórakozóhelyről és én nagyon boldog vagyok vele....De ha ők ezt élvezik had csinálják:D

Asszem nem zavarnak vele senkit:D Akkormeg:P

Nem azt mondom, hogy le kell őket nézni...csak figyelmen kívül hagyni. Egyszer majd csak benő a fejük lágya:) Remélhetőleg...:P

2009. márc. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

hahaha... tenyleg ezt csinaljak?:D oreg vagyok en mar ehhez... de ezzel egyutt szomoru is a sajat nemem miatt :(

a kerdesre valaszolva: nincs sok sutnivalojuk de talan van egy jo segguk, s ez a kombinacio vagy bejon a pasiknak, vagy nem!...

21/L

2009. márc. 5. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha valaki 13-14 éves már akkor is gáz,de akkor rá lehet fogni arra,hogy gyerek még..utána meg tényleg csak feltünési viszeketegségük van,mindenestre elég gázos csapkodni egymás seggét:-)
2009. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!