Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig menjel el vele, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig menjel el vele, nem túl korai még? 14/L

Figyelt kérdés
Barátom 15 éves. 2 hónapja járunk és miközen csókolózunk érzem rajta alig tud "megálljt"-t parancsolni magának. Van ,hogy leveszi a felsőm.Általában merevedése is van akkor is egy hajszál választja el ,hogy ne essen nekem..:D Pl. ma leakarta venni a melltartómat de nem engedtem korainak érzem. Már jó régóta barátok vagyunk, ismerem nagyon jól... 14 éves vagyok, szerintetek mit engedjek meg neki/mit nem? Meddig menjünk el?
2011. ápr. 22. 01:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
várj még egy kicsit pettineglni viszont petingelhettek :D
2011. ápr. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Ahogy érzed. Mi nem tudjuk helyetted eldönteni. Ha nem félsz tőle, akkor menj tovább. Mondjuk az igaz, hogy egy kicsit korai szexelni meg ilyesmi.
2011. ápr. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem , nem szeretnék vele lefeküdni...
2011. ápr. 22. 01:51
 4/13 anonim ***** válasza:

megválaszoltad a saját kérdésed ne ted

első válaszoló

2011. ápr. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én várnék 1 az minimum 4-5 hónap után másik az hogy a pettingel is nyugodtan várhatsz... lehet hogy 1 olyan valaki aki csak +b*sz és eldob... én nagyon várnék még nem ajánlom hogy ilyen hamar elveszítsd tartogatsd az igazinak!
2011. ápr. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bármeddig is mész el vele,azt tudnod kell,hogy nagy valószínűséggel nem leszel vele mondjuk 4-5 év múlva.Sajnos.Ezt nem rosszindulatból írom,hanem tapasztalatból.Előbb-utóbb az egyikőtök még élni akar/újat akar/megunka/elmúlik a szerelem/továbblép/stb.Sajnos az első szexpartnereknek ez a sorsa,de kívánom,hogy ne legyen igazam.És persze a tapasztalatlanság miatt nem is biztos ,hogy mindkettőtök maximálisan fogja élvezni.
2011. ápr. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy egyébként milyen viszonyban vagytok?

Mit csináltok még együtt, az ilyesfajta ismerkedésen kívül?

Ha semmi mást... az nem túl jó.


Szerintem várjál még és várjon ő is. Az mondjuk természetes, hogy merevedése van... de a 2 hónap még elég kevés a ti korotokban, hogy továbblépjetek.

2011. ápr. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pettingbe is csak akkor menj bele, ha Te biztosan akarod! Mást még ne engedj!
2011. ápr. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1. Ne menj ettől tovább szerintem mivel még éretlenek vagytok.

2. a Fiunak attól állt fel mert meglátott téged melltartóban?:D Mert ha igen akkor már az előjátékál elélvezne(ha szexelnétek).Ezért is ne menjetek tovább ettől...

2011. ápr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor fokozatosan ismerjétek meg egymás testét, mert ez természetes része a szerelemnek. ELőször mehet orálisan, azután pedig minden. És nehogy már ismeretlen fórumozók döntsék el itt, hogy nem vagytok érettek. Ha úgy érzitek, akkor ne álljatok ellen a természetnek.
2011. ápr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!