Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miéééért? De miééééééért? :[

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miéééért? De miééééééért? :[

Figyelt kérdés

Már annyira el vagyok keseredve,amiért nincs barátom,de ez még hagyján:nincs egy olyan pasi,akivel tetszenénk egymásnak.Már kismillió srác tetszett,és most is van,nem is 1,de nekik nem jöttem be soha,vagy pedig túl gyáva voltam ahhoz,hogy jobban megismerjen,ő meg nem lépett,így nem lett belőle semmi.Most is ez a helyzet,nem tudom biztosan,hogy én nem jövök-e be xy-nak,mert szerintem nem is vett még észre nagyon,de ha tetszenék neki,akkor gondolom észre venne,de NEEEM!:(Tegnap is megismertem egy fiút,és nagyon tetszik,de semmi jelet nem vettem észre tőle az irányomban.Lehet hogy bátrabbnak kéne lennem,nyitottabbnak,tudom,de olyan nehéz.


Még mielőtt vki azzal jönne,hogy túl nagyon az elvárásaim:egyáltalán nem nagyok,a lényeg csupán annyi,hogy vmi fogjon meg benne.

Bezzeg akik meg nekem nem tetszenek,ők állandóan próbálkoznak,és már komolyan sajnálom őket.


Van megoldás a problémámra??:(


2011. ápr. 22. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
a türelem rózsát terem...és ez esetben is nagyon igaz...:)
2011. ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De meddig legyek türelmes még??Már évek óta türelmes vagyok,de semmi...
2011. ápr. 22. 10:14
 3/9 anonim ***** válasza:

hány éves vagy hogy olyan rég óta? :P

Amúgy hidd el tök átlagos probléma. Legyél kedves, nyitott, hogy legalább azok merjenek próbálkozni akiknek bejössz. Mát nagyon nem tehetsz szerintem.


17/f

2011. ápr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Norb66 ***** válasza:
Ugyan annyira legyél türelmes, mint az a pasi, akire vársz.
2011. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

17,nyáron leszek 18.

Összesen 1 kapcsolatom volt még 15 éves koromban,de nem voltam szerelmes sajnos,és azóta sem.

2011. ápr. 22. 10:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Jaj akkor ne sírjon a szád. 21 évesen találtam meg a frankó tejbegrízevő társamat aki ugyanolyan idiot mint én.

Nehéz kivárni, de kénytelen leszel.

2011. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Velem is így van, néha elkapok egy érdeklödö szempárt és annyi. Túl nagyok az elvárásaim, de ez nem a küslöségekben merül ki, mert állítólag akik Nekem tetszenek azok pont nem a szép kategóriába esnek. Az a legnagyobb gondom, hogy a saját korosztályomban nem találok olyan Nöt, aki mellett azt érezném, hogy nem egy gyereket pesztrálok. Félreértés ne essék, imádom a gyerekeket, de szerintem 20 év körül már az ember kezdhetne magával valamit.

Növérem is basztat már, de mondtam neki, hogy idiótával nem fogok összejönni, ha meg nem sikerül semmi akkor elkezdek egy vfts ladát építeni és motorozni. Amellett még csak a gondolat sem vetödik egy Nöre.

2011. ápr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

velem is ez volt tavaly egy évig :) mindig a nyomik próbálkoztak, akik nekem nem tetszettek, akik meg nekem tetszettek vagy leszartak, vagy kihasználtak... :) veled legalább ezt nem csinálják. miután 'letettem' a párkeresésről, meg is talált valakivel akivel kb. fél éve együtt vagyok :) tényleg csak türelmes lehetsz és amíg szingli vagy használd ki, bulizz, szórakozz a barátnőiddel :D

17/L

2011. ápr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ugyanez volt velem, nekem 20 éves koromig kellett rá "várnom"

már le is tettem róla, hogy lesz valaki, aki nekem is tetszik és én is neki

erre meg lett, és nem kívánhatnék jobbat! nagyon boldogok vagyunk!

2011. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!