Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt a szőrtelenítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívják azt a szőrtelenítő löttyöt?

Figyelt kérdés
Hallottam valami léről amit rákenünk, vagy ráfújunk a bőrre és, akkor már csak le kell mosni és kihullik tőle a szőr. Szeretnék venni ilyet, hogy leszőrtelenítsem mellkasomat, hasamat vele. Nyilvánvaló fiú vagyok ennyi szőrrel. :D Gondolom ezt nem lehet intim helynél használni. Vagy igen? És nem egészségtelen ez?
2011. ápr. 22. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:

hát én ilyen lötyiről nem hallottam még, de a veet-nek van ilyen habspray-je, azt ráfújod hogy belepje, és pár perc után lemosod és lejön a szőr is. bárhol lehet használni.

egészségtelennek nem tudom mi számít, ha nem akarod megenni nem lesz nagy baj :D

2011. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem a szőrtelenítő habra gondolsz. azzal csak az a baj, h a ffi szőrzet erősebb, mitn a női és sztem kb semmit sem fog csinálni. ha tartós megoldást akarsz, akk gyanta. a kozmetikusok simán vállalják.
2011. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dihidrogén-szulfátnak hívják. Nekem teljesen bevált. Csak annyi, hogy nem szabad vízzel öblíteni, szappannal kell bedörzsölni, aztán letörölni száraz törülközővel.
2011. ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fiúkra is jó? ÉS hamar visszanő? Hol lehet venni?
2011. ápr. 22. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!