Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit gondoltok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltok ha egy lánynak tetkója van? Bejön nektek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 09:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Egyáltalán nem!
2011. ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
nekem nem jön be...
2011. ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
ha pl a csipojén van egy kis tetko,az tud szép lenni. Vagy a lapockáinal. De már láttam olyat h az egész keze ossze volt tetoválva. Na az ronda.
2011. ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön!
2011. ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Vannak tetkó fétisesek is, mint pl párom, így nem kell félnem, hogy a szétvarttságom miatt nem találok párt. :)

Amúgy az átlagnak nem tetszik, max egy ici-pici kis pillangócska a derekadon.

2011. ápr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
igeeen :D és azt gondolom , hogy inkább egy kicsit "vadabb " a csaj mert a szerényebbek nem hiszem , hogy csináltatnának maguknak tetoválást .
2011. ápr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor tetszik ha nem ilyen tök snassz dolog... az icipici pillangócska a derékon pont nem, legyen vmi egyedi :D
2011. ápr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy.
2011. ápr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem, alapvetően nem. Mondhatnám, hogy a tetoválás nálam kizáró ok, és majdnem igaz is talán. Bizonyos határok között, ha valamilyen nagyon kisméretű, nagyon szolíd, nem feltűnő tetoválása van, akkor talán elfogadom, de egyébként nem.
2011. ápr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Engem különösebben nem zavar , de azért nem mindegy hogy hol van , mekkora és mit ábrázol .
2011. ápr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!