Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 12 éves lányt letapogattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 12 éves lányt letapogattam! Nem bírtam neki ellenálni! Ez bűn?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 14:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nem, mert a korhatár 14 év. Ha egy 13 évessel csókolóznál, akkor lehet, hogy lecsiknának.
2011. ápr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
100%
mostantól nagyon fogok vigyázni a huncut nagymamákkal
2011. ápr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Nem bűncselekmény, mivel csak fajtalankodtál vele, de te sem vagy még nagykorú, de remélem az apja beveri a képed. Ha a kis libának nincs ennyi esze, neked legyen, mert ha a következő lépésnél se állsz meg, akkor igen, lesittelnek, akár ő kezdeményezte, akár nem. Mellesleg beteg állat vagy, kezeltesd magad, 16 évesen a NŐKRE kellene gerjedned, nem kislányokra. Még most szokj le róla.

Annyiból bűn, hogy tönkreteszed egy gyerek életét. Inkább arra bátorítsd, hogy barbizzon, mert így két év múlva már ingyenprosti lesz bárkinek.

2011. ápr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
mindenki azt mondja, hogy mekkora bűn, de mindenki megcsinálná, csak attól függ, hogy ki a bevállalósabb...
2011. ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Utolsó! Hát én tuti nem! Egy 12 éves egyrészt éretlen az ilyenkbe másrészt némelyiknek olyankor még melle sincs.
2011. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
én nem csk 12 évesekre gondoltam, hanem ugy általánosan egy csaj letapizására...bocs, út közben elfelejtettem, hogy egy 12 évesről van szó, de ismerek olyat, aki 12 évesen 7-es és nagyon ki van fejlődve, néhányan le is tapizták
2011. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Igen, bűn.
2011. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!