Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még esély hogy újrakezdjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély hogy újrakezdjük 1 év után?

Figyelt kérdés

3év 8hónapig voltam együtt ezzel a fiúval, szombaton volt 1 éve hogy szakítottunk.Leveleztünk FB-on és kérdezte hogy nincs-e kedvem kimenni elénk beszélgetni, írtam hogy van, és így eljött.

Beszélgettünk, nagyon jól elvoltunk tudom hogy még mindig szeret úgy ahogy én őt.

Neki van barátnője 9hónapja, azt mondta jó azzal a lánnyal de nem szereti szerelemből, csak kedveli!

2szer hajolt hogy megakart csókolni, 3.ra már nem hajoltam el és visszacsókoltam.Azóta is írogatunk egymásnak felhívott párpercre!

Szerintetek van még esély???


2011. ápr. 25. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szegény csajszi.Mármint nem te,hanem a jelenlegi barátnője..Van esély,meg is érdemled a srácot.22/F
2011. ápr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
=(
2011. ápr. 25. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:
va esély, de nyilván volt egy oka a szakitásnak..lehet pár honapig megint minden sima ügy lesz, de a problémák nem szívodnak fel, csak elbujnak.
2011. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szerintem egy év alatt nagyon megváltoztunk.Egyébként tegnap kiveséztük hogy mi volt a kapcsolatunk problémája, még pedig hogy az egyikőnk mindig túlságosan birtokolta a másikat.Amit mára mindketten beláttunk milyen nagy hiba volt.És szerintem okunk sem lenne féltékenykedni meg vitázni hülyeségeken hogyha újra egymással lennénk, mert szerintem ilyen szerelem kevés van mint a miénk :D
2011. ápr. 25. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!