Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Szerintetek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Szerintetek melyik vonzobb, ha egy szep csajon divatos, vagany ruha es kiegeszito van, vagy ha egyszeru ruha es nagyon szolid kiegeszito?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, csak ne legyen ízléstelen. A csicsát nem bírom, inkább az egyszerűség híve vagyok.
2011. ápr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerű külső, nagyszerű belső.
2011. ápr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A divatos nálam negatív jelző.


A jó nő attól jó nő, hogy nincs szüksége holmi vackokra, hogy elkápráztasson.

2011. ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tény hogy ha valaki szép, akkor nem kell magát festenie meg öltözködnie ezerrel.

De az is igaz, hogy mindent nőt megdob egy szép divatos ruha,frizura stb.

Szal én inkább az elsőre voksolok.

2011. ápr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attol függ mit értessz a divatos szó alatt..Ha a tipikus kinai, strasszköves, szines cuccokat, a kamu luis vuitton táskával, na akkor egyértelműen a második.
2011. ápr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Divatos alatt azt ertem, hogy jo farmerjei vannak, szep felsoi, ha kell tud unnepelyesen is feloltozni, ha kell bulizosan oltozik fel; egyedi ruhai vannak, ami markas, az tenyleg markas, es nem valami vacak hamisitvany. Nem veszi magara egyszerre az osszes szint.
2011. ápr. 26. 14:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Amit most leírtál divatos címszó alatt, az jó. Vagyis bármilyen alkalomra tud jól felöltözni. Hogy egy lánynak minden ruhája márkás, ez a fiúnak teljesen mindegy, magamból kiindulva a fiúk nem ismerik a divatmárkákat. :D

Viszont az egyszerű, szolid megjelenés is kiváló, nem tartom egyik típust sem vonzóbbnak a másiknál, vagy épp kevésbé vonzónak. :) Amit visel valaki, álljon neki jól.

2011. ápr. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó ha divatos, ahogy te leirtad, de nem kizáró ok, ha nem az.Tehát nem csak a külső számit.
2011. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!