Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a legszebb szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legszebb szerelmes (akár szomorúú is) idézet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szomorú mindig egyedül lenni, valakit mindig hiába keresni. Valakit várni, ki nem jön többé, valakit szeretni titokban.. Örökké...



ez szerintem nagyon szép :D

2011. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Átnézel rajtam, mint az üvegen,

Átnézek rajtad - s vérzik a szemem. logo

2011. ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

[link]

találsz szerelmes stb idézeteket.:D

2011. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy kicsit nyálas meg ömlengős, de fülig szerelmes voltam a lányba mikor írtam ezt Neki (azóta sajnos vége lett). Szóval a saját kis versikémből idézet:


"Óh, a magyar nyelv, a nyelvfa legszebb ága,

Rügyezik sokmillió szó-virágocskába.

De mind hiába.

Elmondani mit érzek, leírni nem segít,

Hogy míly csodás érzés, mikor ajkaiddal egy csók egyesít."

2011. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 habibi ***** válasza:
100%
" Ami köztünk folyik, az nem a nyerésről vagy vesztésről szól.Hanem két részről, amelyek csak együtt egymással képesek működni." - szerelmem ♥
2011. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Volt régen egy fény, ez volt az első szerelem halvány volt de mégis éreztem valaki más jobban tudna szeretni, aztán jött egy szemvakító villanás te voltál az és én szépen lassan felcsillantam és ki is fényesedtem örülök h ittvagy velem és remélem soha nem engedsz el.
2013. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!