Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem " olyan" randiról van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem " olyan" randiról van szó, akkor én, a lány is kezdeményezhetek, vagy ez gáz?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja ismertem meg valakit a tengerentúlról, aki a nyári szabiját Európában tölti majd, két hét múlva érkezik, én egy hét múlva megyek külföldre, így csak ez a hét maradt beszélgetni . Ide is jönni fog, egy hetet lesz itt, május végén. Sokszor emlitette, hogy szeretne összefutni velem, a mai napon is szóba került, de valahogy elsiklottunk felette.. Nem párkapcsolat reményében beszéltünk sosem, de azt hiszem - ha lehet ezt mondani- egész jo barátok lettünk. Mivel csak hétvégéig vagyok elérhető neki mailen vagy Skype-on, szerintetek nem ciki megkérdezni, van-e valóban kedve összefutni, meginni egy kávét, megismerni egymást a valóságban is mert ha igen, akkor pontosan mikor? ( Itt neki van beosztott menetrendje, nem nekem) Ennyit akarok csak- egy kávézó, pár óra beszélgetés, és ennyi... Nos.. ti feltennétek a kérdést az úriembernek, vagy ez nagyon cink?
2011. ápr. 27. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne? Lehet ide is költözik, ha olyan benyomást teszel rá :D
2011. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még ha "olyan" randiról is lenne szó, akkor is kezdeményezhetnél.


Indoklást lásd itt:


[link]

2011. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen! Ha nem kérdeznéd meg, úgy is ezen fogsz utána rágódni, hogy elszalasztottad a lehetőséget, ha meg megkérdezed úgysem fog nemet mondani. Szerintem alap dolog hogy ha van rá esélyetek akkor amikor csak lehet összefuttok, ha már ilyen messze vagytok egymástól és tényleg barátok vagytok. :)
2011. ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!