Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kaphatók könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kaphatók könnyen bizonyos nők?

Figyelt kérdés

Nem mintha baj lenne, félre ne értsetek, imádom ha küzdeni kell valakiért.Csak kíváncsi vagyok, hogy a nehezebben ágyba vihető nők mit éreznek, ami miatt tartják magukat?

Megalázó nekik?Vagy félnek attól hogy ribancnak nézik őket?


2011. ápr. 28. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert van önbecsülése egyeseknek, vagy a fiú aki próbálkozik nem jön be nekik.
2011. ápr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megalázó. És VAN ESZÜK és ami a legfontosabb: érzéseik.
2011. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"A nők"


Egy újabb remek sztereotípia.


Nem nőkről van szó, hanem általában emberekről. Mert nem minden férfit lehet könnyen ágyba vinni.


Amúgy meg tudod, hogy miért? Mert vagyunk olyan emberek, akik úgy gondoljuk, hogy fontos a szerelem, vagy valamiféle egyedi érzés a szeretkezéshez. Na, ezért.


A nővel meg tisztázd, hogy mit is akarsz tőle: szeretni vagy csak dugni őt.

2011. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
van eszük :) szerelemre vágynak,vannak érzéseik..
2011. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
mert egy kapcsolatot szerintem fel kell építeni nem rögtön a szexel kezdeni
2011. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

én azért mert mindigis kizárólag komoly, tartalmas kapcsolatot szerettem volna

szerintem a szex a szerelem megkoronázása, kiteljesedése, ami a lehető legjobban egymáshot tud láncolni és közelhozni két embert, úgyhogy én ezt csakis olyannal vállalnám, akit őszintén szeretek

ha testi vágyaim vannak, bármikor tudok maszturbálni, nincs nekem arra szükségem, hogy valami pasi jól "megtömködjön"

meg még annyi, hogy én csak olyan pasival jönnék össze, akinek komolyan kellek, és látom is rajta, plusz én is viszonozni tudom az érzéseit, mert szerintem a szerelem nem játék, és itt lehet a legkönnyebben megbántani, megsérteni másokat

nagyon rossz ám ha valakivel játszanak, összetörik a szívét

2011. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagy nem találkoztak még olyan palival, ki be tudta volna igazán őket indítani.

Ennyi.

2011. ápr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!