Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fecskében ti hogyan hordjátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fecskében ti hogyan hordjátok? (divat? )

Figyelt kérdés
Vettem egy fecske szabású alsónadrágot, de nem hagyományosat hanem divatosat (vastag gumisat) a jeansc.-ban. a kérdésem a következő: ti hogyan hordjátok benne a péniszetek? felfele és valamelyik irányba mondjuk balra eltolva vagy elvileg lefele is elkéne férnie? ugyan is amit most vettem nem hinném, hogy nem jó méretet vettem mert az alsó mérete az jó rám (nem lóg rajtam, pont testhez áll) viszont pont a lényeges rész a ,,csomagtartója'' az ami szűk. vagy a mostani divat direkt ilyen volna, hogy a here része férjen csak el a pénisz meg felfele legyen eltűrve? vagy szimplán elszabták ezeket? nem tudok már kiigazodni ezen vagy a ?divaton?
2011. ápr. 28. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
xD a fecske szerintem picit fura. nem nagyon divat am. picit félretolva... de egy idő után szar... :SS
2011. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
vegyél boxert,tovább élsz.
2011. ápr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Jajj de igaza van valakinek! :)

Nem ő él tovább, hanem a nemi élete :D

2011. ápr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem lóg,csak az alját tartja egy picit! Oldalt? Fölfele? Lefele? Az egészségtelen és kényelmetlen! De az is ,ha csak úgy lóg a boxerban! Azért jó a fecske,mert kicsit tarja,de amit te vettél az valószínűleg túl szűk!
2011. ápr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Vettem azt is. de mivel olcsó volt nem volt már csak egy. ezért vettem ,,fecskét''. egyébként jól néz ki meg minden, de a használatára nem jöttem rá, hogy ez miért így van legyártva :-)
2011. ápr. 28. 22:35
 6/12 anonim ***** válasza:

ma 22:34

Én mondjuk a zacsiról beszéltem! Nekem a farkam elszokott férni! Mondjuk a mostaniak a "divatosak" tényleg szarul vannak fazonírozva! Kapjákbe,mert elég embertelen amit csinálnak,főleg,hogy a boxert nem szeretem!!

2011. ápr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hol érdemes akkor venni? persze olyat ami nem ódivatú, de még is egészséges, stb..?
2011. ápr. 28. 22:37
 8/12 A kérdező kommentje:
Én szeretem a boxert is de az nyáron túl meleg, meg lehet benne sülni. :s
2011. ápr. 28. 22:39
 9/12 anonim ***** válasza:
sztem egyátalán nem ódivatú a fecske, csak mindenki a boxerre van rákattanva. én a mai napig csak fecskét hordok, sztem kényelmes, és véleményem szerint férfiasabb mint a kotonka boxerek, és társaságban nem lóg ki a herezacskód, hacsak nem figyelsz rá oda, de erről, mindenkinek más a véleménye, nekem ez! :) 19f
2011. ápr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én is meg a f@szom is tele van a boxerrel, kit érdekel a divat, eddig fecskéztem, most van pár boxerem, és förtelem. Csak néha használom, de utálom mert kényelmetlen. Na meg a divat...agyamra megy! Mi a f@sz látja már, h mit hordok?
2011. ápr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!