Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az idézetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az idézetről?

Figyelt kérdés
Nos, nem ironikus ez? Semmibe vesszük azt aki rajong értünk, de rajongunk azért aki tudomást sem vesz rólunk; azt szeretjük aki bánt minket, és azt bántjuk aki szeret..
2011. ápr. 29. 10:35
 1/5 KlenDie ***** válasza:
lépj már tovább
2011. ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szerintem ebben van valami.. aki rajong értünk az már nem kell, de akiért mi rajongunk, elérhetetlen számunkra. saját magunknak akarunk bizonyítani.

azt szeretjük, aki bánt minket ?! .. hmm. nem is tudom.

ha már engem egyszer valaki bántott, utána már nem tudok úgy ránézni mint azelőtt. akit szeretünk, azt bántjuk.. hát sajnos igen! mert félünk hogy elveszítjük. tudat alatt.

2011. ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
van benne igazság
2011. ápr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szép is a szerelem, de főleg ha két ember EGYMÁST szereti...
2011. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát vannak szerencsétlenek akiknek ilyen a magánéletük :(
2011. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!