Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Zuhanyzás közben ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Zuhanyzás közben ti is belehugyoztok a lefolyóba? :D

Figyelt kérdés
Én, ha rám jön, igen. Sőt, ha ügyes vagyok, akkor pont belemegy a lefolyóba és kicsit se lesz sárga a víz :D
2011. ápr. 29. 13:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Jah velem előfordul, de szerintem ebbe nincs semmi most szaladjak gyorsan ki a zuhany alól?!
2011. ápr. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én a kádba is. Szép is a bőröm. :)
2011. ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Jaja:DXD
2011. ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem
2011. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
En bele is szarok, aztan a sarkammal szokom letuszkodni a lefolyon
2011. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Èn csak fingoràszok a kàdba jò nagyokat
2011. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"En bele is szarok, aztan a sarkammal szokom letuszkodni a lefolyon"



Te állat xD

2011. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is:xD Józsi vok
2011. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Most elárulok egy hogy is mondjam, férfiszokást, félig meddig titkot amit a nők még csak nem is sejtenek. Ha tudnák szegények...:-)


Szóval mikor épitetted a házad és jön a vizszerelő beszerelni mindenféle csapot egyebet akkor úgy lővi be a mosdó magasságát, hogy odaállit és megnézi mi az ideális amibe kényelmesen bele tudsz húgyozni.

Ez ilyen férfibosszú, nevezük utolsó mentsvárnak, régi szokás, pár vízszerelő még követi.

Ha már nagyon kivagy az asszonytól elküld takarítani vagy bármi, csak odamész belehúgyozol a csapba (természetesen anélkül hogy tudná), ez jót tesz lelkednek és könnyebben viseled az asszony elvárásait.


Tudom azt hiszitek ez vicc, de nem az.

Főképp a nők nem tudják ezt elképzelni, mert hogy az ő párjuk ilyet tuti nem, nyugodtan higyjék csak ezt, ha ettől boldogabbak.

A férfiak mind disznók!:-)

2011. ápr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is huggyantottam már a mosdóba. Csak az asszony meg ne tudja...
2011. ápr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!