Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom abbahagyni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom abbahagyni a maszturbálást?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. Tudom, most azzal jöttök, hogy ne hagyjam abba, mert az jó, ilyen korban mindenki csinálja stb. De én nem szeretném csinálni, mert mikor kiverem, és egy kicsit nagyon gyengén megütöm a herémet, vagy ráülök a biciklire stb. (mind2őnél), akkor fáj, de akkor is, ha nem verem ki. Orvosnál voltam ez ügyben, de azt mondta, hogy minden rendben, és nem tudja, hogy miért fáj, nem érzett semmilyen rendellenességet. Ráadásul van olyan, hogy edzés előtt rántok rá, mert nem bírom megállni, de akkor sportolás közben sokkal gyengébb vagyok. Próbáltam már abbahagyni, de 1 hét után mintha megszállna valami, és akkor is kiverem. Nincs valami tanácsotok?
2011. ápr. 29. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Verd tovább. Vigyázz a herédre.
2011. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem csinálja mindenki 15 évesen, van aki 20 fölött kezdi.


Amúgy péniszketrec vagy egy nagy adag SSRI.

2011. ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
46%
vetesd ki a golyóidat azt nem lesz semmi gond..
2011. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Szerezz egy nőt és inkább vele rá csapasd ki, hátha jobb lesz.
2011. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
mi az a maszturbálás?
2011. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Ne csapkodd a herédet, mert egyrészt az fáj, másrészt meg simán okozhatsz magadnak kellemetlen elváltozásokat.

Nyugodtan csináld, ha jól esik, de ne ész nélkül. Ami nem esik jól, azt ne csináld, ami jól esik, azt csináld.


Edzés előtt ne verd ki, mert a szex, maszturbálás egy olyan fizikai megterhelés, ami fárasztja a férfiak szervezetét. De pl. sport, vagy erősebb fizikai megterhelés, edzés után kiverheted, akkor akár még jobb is lehet a dolog, nekem legalábbis volt már így.

2011. ápr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!