Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináltam ma terhességi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltam ma terhességi tesztet, és negatív lett szerencsére, de délután csináltam. Dobozra az volt írva, hogy " a nap bármelyik szakaszában használható" akkor megbízhatok a tesztben?

Figyelt kérdés
Bocsi, hogy ide írtam.
2011. ápr. 29. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:

nem tudom, gondolom

az okosok azt mondják, hogy reggeli első vizeletből kell, lehet csinálj még egyet reggel is, hogy megnyugodj:)

2011. ápr. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Barátom azt mondta, hogy szerinte nincs baj.

Amúgy nekem megjött a menstruációm, csak már másodjára is elég kevés van.. Az lehetséges, hogy azért van kevés mert fel vagyok fázva?

2011. ápr. 29. 23:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ez van a dobozra írva, akkor valószínűleg igen. De ha még mindig izgulsz, vegyél még egyet, és a reggeli első vizeletedet teszteld. Akkor tuti megnyugszol, de szerintem így sem para.
2011. ápr. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, a felfázástól késhet is, rövidülhet-hosszabbodhat, változhat a mennyisége.
2011. ápr. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor csak nincs baj. Amúgy 2 hónapja izgulok, és nincs semmi jele sem, csak nem mertem tesztet csinálni, ma vettem rá magam. :D
2011. ápr. 29. 23:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is, ha itt azt a választ kapod, hogy IGEN megbízhatsz, akkor megnyugszol. Ha azt kapod, hogy NEM, akkor meg izgulsz, TALÁN elmész orvoshoz. De gyanítom, hogy fiatal vagy még és nem értem egyáltalán, hogy miért szexelsz, ha ilyen kérdéseket teszel fel...

Olyan nincs, hogy nem mersz tesztet csinálni. Az nem olyan, hogy vagy tudod vagy nem. Nem Te döntöd el. Inkább csinálj egy tesztet és derüljön ki időben a dolog, minthogy egyszer azt vedd észre, hogy hoppá jön a gyerek.


A barátod biztosan jobban tudja, hogy mikor lehetsz terhes. ^^ Kis médium. Ez butaság, a nőgyógyászod tudja, mikor vagy terhes!


Ha késik a menstruációd, de megjön akkor 99%, hogy nem vagy terhes. A felfázás sok mindenre magyarázat, így ne aggódj!


De

2013. máj. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!