Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy duci lány is lehet szexi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy duci lány is lehet szexi? Hogyan?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat olvasok arról hogy egy duci csaj mien szexi...de miért? :O 15/L
2011. ápr. 30. 09:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, miért nem lehet blogot linkelni, ha abszolút nem reklámnak szántam, de mindegy, lementettem a képet:


(18+)


[link]


Na, ő a normális női formák megtestesítője.

2011. ápr. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jaja csak szerintem normál alkatú, nem duci
2011. ápr. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%
A legtöbb vékony alkatú lánynak a melle, feneke stb is pici, aki ducibb azon meg van mit fogni(nagyon mell blabla..). Aki ezt szereti annak ez a szexi aki a vékonyakat annak mondhatsz bármit az lesz a szexi.
2011. ápr. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:28


Kicsit azért már unalmas,hogy mindenki a divattal van meghuzatva,meg minden vékony csaj "deszkadarab". Ugyanolyan sértő,mintha egy "ducit" ledisznózok. Én is 46 kiló vagyok, igen,kicsit lapos a fenekem, és a mellem se túl nagy (75B). Már épp kezdem megszokni és elfogadni magamat,mert eddig nem sikerült. És k.vára nem megyek a divat után. Nem is öltözök úgy, mert némelyik kifejezetten gusztustalan( párducminta..pfejj). Soha nem figyelek arra,hogy mit eszek, és mennyit. És az összes "deszka" barátnőm,ismerősöm is így van ezzel. Alkati dolog. Nagyon kevés az olyan nő,aki a divat miatt direkt éhezik. Én nem is ismerek olyat. Szóval ne ezzel dobálózzatok..pláne az elhízott lánykák..mert mindenhol azt látom,hogy a dagadtra "telt,duci" a jelző,a vékonyra meg egyből deszka meg gebe..

22/L

2011. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
39%
Ha lefogy ;)
2011. ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!