Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy felálljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy felálljon neki?

Figyelt kérdés

Nem akarok vele lefeküdni meg semmi, csak azt akarom hogy neki jó legyen. Tehát úgymond segíteni akarok neki. Együtt vagyunk 1 hónapja, de nem szeretkeztünk még, és egy darabig nem is fogunk! A korom lényegtelen, mivel nem akarok vele szexet meg semmi ilyesmit. Az a kérdésem lényege hogy csóktól vagy valamiféle póztól vagy bármitől feltud-e neki állni...?

-Lány vagyok természetesen-


2011. ápr. 30. 10:17
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
10 évesen inkább még babázzál...
2011. ápr. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Azt hiszem szükség lesz a koromra is, 15 éves vagyok.

Értelmes válaszokat légy szíves!

2011. ápr. 30. 10:27
 3/22 anonim ***** válasza:
Az aztán marha nagy segítség, ha a semmiért izgatod fel.
2011. ápr. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha nagyjából korod béli, akkor már a közelségedtől is fel állhat neki. De a csóktól biztosan. Csak tudod, az a baj, hogy ha csak feláll neki, az még önmagában kevés /az olyan, mint nálad a nedvesedés/. De nyugi, ő ezt megoldja.
2011. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem velem egyidős, ő 4 évvel idősebb nálam.

Végül is rossz szó az h segíteni akarok, mert mindössze hogy is mondjam, ösztönözni vagy nem tudom hogy megfogalmazni ezt, hogy értsétek.

2011. ápr. 30. 10:44
 6/22 anonim ***** válasza:
markolj bele:P
2011. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
ha a semmiért felizgatod nem lesz semmi instant idegbajt kap és baszhatod a segítséged XD
2011. ápr. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Azt ne akard,hogy felálljon neki,ha utána nem elégíted ki,az úgy nagyon rossz.

Akkor legalább verd ki neki.

2011. ápr. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Elég rosszul tudod, ha azt hiszed, hogy neki attól jó, ha feláll...
2011. ápr. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem magadnak akarod bizonyítani,hogy kívánatos vagy? Mert hogy ez neki mitől lenne jó, azt nem tudom.

Még jó hogy nem gondolkodsz a szexen,mert egyértelműen látszik,hogy erre még nem állsz készen.


De hogy a kérdésedre is válaszoljak: csóktól akár, attól ha hozzábújsz szorosan, ha meztelenül bújsz hozzá :):)

2011. ápr. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!