Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akk mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akk mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit elkezdetem kerülgetni mint macska a forró kását, elkértem az ID-t erre ő megadta a barátnője ID-ét, a barátnőjével dumáltam és azt írta hogy az a lány akit én kerülgetek bejövök neki de annak a lánynak van egy alakuló kapcsolata egy másik sráccal. A bnője akivel beszéltem azt akarja, hogy hafjam a lányt és ne próbálkozzak nála mert a kiszemelt csajnak hiába jövök be mert a másik pasi jobban tetszik neki.


Megjegyzem a másik srácot 1 éve ismeri kb míg engem 4 hónapja. Mit csináljak, az egy jópont h tetszek neki de mit tehetnék amivel jobban tetszenék én neki mint az a másik X ?


Messe és telefonja nincs a kiszemelt csajnak:(


Nem egy suliba járunk és ő 1 évvel kisebb


(ID jelentése: Messengercím :P )


15/f


2011. ápr. 30. 16:11
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírási hibákért csak gyorsan írtam
2011. ápr. 30. 16:12
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha szeretne tőled valamit, akkor nem a barátnője Messenger címét adta volna meg...Szerintem...
2011. ápr. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
neki is van de állítólag nem használja
2011. ápr. 30. 16:35
 4/19 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne msn-en akarj vele beszélgetni....
2011. ápr. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

van de nem hasnzálja:(


Mit csináljak h engem válasszon és ne azt a hulyegyereket?

2011. ápr. 30. 18:22
 6/19 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélj vele!!! Mond el, mit érzel iránta!!
2011. ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

csak nem akarok csalódni...


Valaki részletesen írja le mit tegyek pls :(:(:(

2011. ápr. 30. 18:27
 8/19 anonim ***** válasza:
18:23-as vagyok, megint. Csak azt tudom neked mondani, amit az előbb is írtam, beszélj vele, ez a legtisztább! Mindenképpen csalódni fogsz, vagy már csalódtál, hisz nem a saját msn címét adta meg neked. Meg azt is tudod, hogy a másik srác jobban tetszik neki. 15 éves vagy, még rengeteget fogsz csalódni...!
2011. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk nincs mit vesztenem ha elmondom neki mit érezek... Csak nem akarom hogy kinevessen v ilyesmi...
2011. ápr. 30. 19:09
 10/19 anonim ***** válasza:
14 éves, az meglehet, hogy kinevet, vagy ilyesmi...Még szerintem maga sem tudja, hogy mit akar, ehhez még szerintem nem igazán nőtt fel, de azért sok sikert kívánok neked...:)
2011. ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!