Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a tünetei ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tünetei ha valaki allergiás az óvszerre?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Viszket, ég, fáj a közösülés, sőt esetenként kis vér is távozhat a hüvelyből (ha lány vagy persze:D)
2011. ápr. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nekem fáj a hüvelyem még a hasamba is érzek néha szúrást de szex után ...és a mensesem is késik mi a baj?? :(
2011. ápr. 30. 16:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már hasonló, én is azt hittem, hogy attól, de nem, mert már elmúlt. Lehet az is, h picit begyulladt a hüvelyed, nem feltétlen allergia. De doki többet tudna segíteni. Gomba is lehet, amit könnyen elkapsz pl. wc-n is. Én javaslom vagy a Canesten kenőcsöt, de legjobb a Canesten Kombi. Vény nélküli
2011. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ne itt várj a kérdésedre megoldást, hanem sűrgősen menj el a nőgyógyászodhoz. Akár milyen fertőzésnek (ami életveszélyes, gyógyíthatatlan)lehet a jele. Nem biztos, hogy allergia!!
2011. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Helyes!
2011. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
anyunak nem szólhatok mert még túl fiatal vagyok :( és hát... nagy baj lenne de nőgyógyásznincs a közelbe h magamtól menjek
2011. ápr. 30. 17:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Helyes! Életkor???
2011. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
14 :( de nagyon félek hogy valami baj van.. :(
2011. ápr. 30. 17:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Éppen ezért orvost kell, h keress. Ha nem akarsz nődokihoz, előbb háziorvoshoz menj, ő javasolni tud több mindent. De ez nem játék, meddőséghez is vezethet. Vagy próbáld ki, amit mondtam, a Canestent. Nekem is ezt kellett használnom, recept nélküli, úgy 1000 körül van. Bajod nem lesz tőle, de véknyan kell kenni!
2011. ápr. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

14 évesen már.... Nem túl korai? Bár a mai világhoz képest?

Inkább szólj anyukádnak! Melyik a rosszabb: anyukáddal beszélni egy kényes témáról vagy súlyos szövődményektől...Hmm?

2011. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!