Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze vagyok zavarodva:|!?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva:|!? Lécciii.

Figyelt kérdés
Jártam egy sráccal majdnem 2 hónapig, de a vége fele ugy éreztem már hogy nem szeretem. És mondtam neki, hogy jobb lenne ha szakitanánk, meg volt egy másik srác aki tetszett de ezt csak később mondtam el neki. Aztán szakitottunk de ő nagyon kivolt:| és mondta, h nagyon szerelmes belém.. kicsit el hanyagoltuk egymást, aztán aki tetszett srác smároltunk egy buliba,és a srác belém is esett de azon az estén a volt barátomra gondoltam végig. Azóta is csak rá a volt barátomra gondolok és rájöttem, hogy iszonyatosan szeretem és irtam neki egy sms-t, hogy nem birom tovább szeretem de semmit nem reagált. Irtam neki facen és azt irta, hogy jobb is ha nem beszélgetünk mert nincsen hozzá kedve. És most meg látom kapcsolatba van egy kisscsajjal:| nagyon szeretem:'( mit tegyek? 17/L.
2011. ápr. 30. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

Menj bele alkalmi kapcsolatokba...sokba. Hidd el segít, velem is ez volt.


19L

2011. ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De az miért jobb?:) Akkor majd csak lek*rváznak, hogy mindenkivel leállok nem?:)
2011. ápr. 30. 21:55
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, lehetőleg ismeetlennel, de azért vigyázz. Egy idő után elfelejted. Ugye már nem vagy szűz?
2011. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De még szűz vagyok:) miért? am az utolsó váloszolónak megkérem, hogy ne irjon.!
2011. ápr. 30. 22:02
 5/13 anonim ***** válasza:

Sajnos úgy látszik, ez a vonat már elment :S próbálj beletörődni, ne gondolj rá. Foglald le magad mással, találj hobbit, tanulj, foglalkozz többet a barátnőiddel, stb.

Az alkalmi kapcsolatokat nem ajánlom, csak annyit érnél el velük, hogy r*bancnak néznek, és ha újra normális kapcsolatot akarsz, senki nem fog komolyan venni.

2011. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen szerintemis. Am az a baj, hogy nekem mindig addig kellenek a pasik mig meg nem szerzem őket, eddig minden pasit megszereztem akit akartam, de valahogy utánna már más kell:| nemtudom miért van ez így:\
2011. ápr. 30. 22:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Bennelennél egy tavaszi vidítószexbe?:)
2011. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 játszótér válasza:
utólag jól lát az ember... A cselekedetek elött gondolkozni kellene.
2011. máj. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi nem:) Én nem ez a fajta lány vagyok.:) :$

Tudom, hogy gondolkodni kéne, és gondolkodtam is rajta nagyon sokat:\\ de elcsesztem:(

2011. máj. 1. 12:15
 10/13 Avenged válasza:
Hat szerintem maradj azzal a gyerekkel akivel smaroltal en is fiu vagyok es szerintem nagyon finoman kozolte veled hogy kopj le rola ha egyszer osszetorted a szivet ... Nem akar megegyszer csalodni benned es megtalta a masik lanyba ugyanazt amit benned egyebkent bocs hogy beszolok de hogy szeretheted nagyon ha massal smarolsz? Tisztelettel: Zsolti 15/F
2011. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!