Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírnátok a szexnek a menetét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírnátok a szexnek a menetét?

Figyelt kérdés
tudom hogy mindenki másképpen csinálja mindenki de azért egy párra kíváncsi vagyok!!!! :D
2011. máj. 1. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Berakom, 4-5 lökés alatt elélvezek és kész is.
2011. máj. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A medve megy az erdőben és egy bokorból gyanús hangokat hall:

- Eeegy... Kettőőő... Hááárom... Nééégy... Őőőőt... Haaat... és hét.

Néhány másodperc múlva előjön a bokorból a nyuszika, a medve gondolja, csak megkérdezi mit csinált.

- Hát tudod, medve - magyarázza a nyuszi - vécéztem, csak nekem a vécézés különböző elemeit számokhoz kell kötnöm, hogy ne felejtsem el! 1: le a nadrágot. 2: le az alsógatyát. 3: bőrt hátra. 4: vécézés. 5: bőrt vissza. 6: alsógatyát fel. 7: nadrágot fel.

- Hmmm, ez tetszik, megyek és kipróbálom - azzal a medve bemegy a bokorba és már kezdi is: Eeegy... Kettőőő... Hááárom, öt, három, öt, három, öt, három, öt...

2011. máj. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ez a sztenderd menet, amikor nem cifrázzuk:

fehérneműben egymást átölelve egymás mellett fekszünk, csókolózunk, és simogatjuk egymást. Aztán róla lekerül a melltartó, és a nyakát, és külön-külön a melleit kényeztetem, gyengéden. További simi és csókok után becsúsztatom a kezem a bugyijába, a vénuszdombját cirógatom, majd elindulok lejjebb... Itt is először csak az ajkakat becézgetem kívülről, majd egy idő után a csikló is sorra kerül, célirányosan. Aztán lassan 69 félébe fordulunk, lehúzom róla a bugyit, ő rólam a gatyát. Én tovább kézzel, majd szájjal kényeztetem, ő pedig főleg a golyóimat kényezteti, azt szeretem, + enyhe orál. A nyalitól általában hamar hasra fordul, jobb kézzel a csiklóját izgatja magának. Én óvszert húzok, és a combjára ülve a puncijához rakom a szerszámom. Két kézzel simogatom a hátát-nyakát-melleit-fenekét, majd a behatolás előtt kap egy finom nyelves csókot a bejáratnál, és néha kalandozok a popóluka felé is... Elég szűk a punija, uh először épp csak a hegyét tolom be, és ott mozgok lassan, majd egyre beljebb hatolok, és folyamatosan gyorsítunk a tempón. Közben csókok, cici és nyak kényeztetés, popósimi, és én is izgatom a pinusát. Kb 15-20 perc múlva ő élvez először. Akkor én kihúzom, óvszer le, és a segítségével a pocijára, cicijére, popsijára, vagy a fanszőrzetére élvezek.


Kb 50%-ban csináljuk így, mert ez mindkettőnknek nagyon kényelmes és finom...


28F

2011. máj. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, most Te is leírhatnád... :)
2011. máj. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ismered a dalt hogy: Mindenki m ásképp csinálja...:D ezt tudom rá mondani :)
2011. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előszőr is. felveszem a permetezőt. EZ nállam fontos kellék! Orgazmus nem történhet permetező nélkül.Azután minden megy a maga rendjén... :) A moslékos vödörnek is jelen kell lenni,mert néha abba élvezek.
2011. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!