Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet venni ajándékba egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet venni ajándékba egy 20 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

A barátnője vagyok, és érdekelne, hogy milyen ajándékokat lehet adni egy ilyen korú fiúnak.

És tudom, hogy én ismerem, ezért nekem kellene tudni, csak érdekelne, hogy átlagban minek ösülnének.

Köszi


2011. máj. 1. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél neki csokit, valami édességet.
2011. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Milyen alkalomra?

Amúgy meg is válaszoltad a kérdésedet, te ismered, neked kéne tudni. Amúgy meg, ahány ember, annyi dolognak örül. Ha most én azt írnám, hogy teszem azt egy kirgiz népzene válogatás CD-nek, vagy egy lila szőnyegnek örülnék, akkor te azt vennéd neki?

2011. máj. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!