Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudok-e neki segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok-e neki segíteni?

Figyelt kérdés

A volt legjobb bnőm és az egyik legjobb fiú barátom együtt jártak nyáron. Majd a csaj dobta, majd összejött mással, majd azt is dobta és megint mással.. közben teljesen ellenséges lett velem is, sz*rt a fejemre. Teljesen megváltozott. Haverom sokáig szenvedett miatta, majd úgy láttuk elfelejtette. Most nem rég megint bejelentette hogy szereti a lányt. Befog nála próbálkozni. De persze közben a csajnak van barátja. Egy discoba voltunk. A lány szokásosan rászállt haveromra, a barátját leszarva. Persze haverom ezt nagyon élvezte. Utána pár napra rá a lány bejelenti hogy nem kell neki haverom, ő a barátját szereti egyenlőre.

Bocsi ha kicsit hosszú.

Az lenne a kérdésem, hogy tudok-e vmit tenni hogy felejtse el a lányt? Mert azóta is írogat neki. Féltem haveromat, mert nem akarom hogy megint hónapokig szenvedjen. Sajnos alig látok rá esélyt h összejöjjenek és jól meglegyenek több hónapig.. ismerem már a csajt :S

Szerintetek?


2011. máj. 1. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Találj a haverodnak egy másik csajt, mert ez csak ki fogja készíteni! A leírásod alapján semmi esély arra, hogy valaha is eggyütt legyenek egy értelmes kapcsolatban!
2011. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem a srácnak kéne egy másik lány, akit szeret... de persze ez idő... : )

sok sikert a srácnak. segíts neki.

2011. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meggyőzni. Mást nem igen tehetsz. Esetleg, ha tudod, hozd össze más lányokkal.
2011. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Próbáltuk meggyőzni, mondta h igazunk van, még egyszer megpróbálja a discoban és hagyja. Azóta sem hagyja a dolgot :S

Azóta járt már egy lánnyal, de elég hamar szakítottak. Nem tudom milyen csaj lenne neki jó az a baj :S Elég válogatós volt mindig szal nehéz. De a barátaimmal próbálkozunk ^^

2011. máj. 1. 13:07
 5/6 valaki a tömegből ***** válasza:
Szerintem elmagyarázhatnátok neki hogy egy ilyen lányt nem érdemes szeretni. Vagy mondjátok meg neki hogy gondoljon bele mi is várható a kapcsolattól, ha minden pasiját a csaj ilyen hamar dobta. Csak vegyétek rá hogy gondolkodjon ezeken a dolgokon.
2011. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Verd meg a csajt:))
2011. máj. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!