Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor ideges vagyok akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor ideges vagyok akkor nem teljesen áll fel a péniszem, és hamar bekövetkezik a magömlés, ennek orvoslására vásároltam kamagra gold tablettát, ez megoldja mind a két problémámat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Az inkább placebo. Én is egy vagyont dobtam ki rá, feleslegesen
2011. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
inkább csak ne legyél ideges, ne bogyókat szedjél hanem változtass az életviteleden hogy kevesebb stressz érjen.
2011. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:) akkor a kamagrát fölösleges volt megvenni?
2011. máj. 1. 14:05
 4/8 Moszuke ***** válasza:
hát most, hogy elmondták, hogy csak placebo, igen.. most már fölösleges volt megvenned.
2011. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem, inkább változtass az életvideletden.
2011. máj. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nem tudom ti hogy vagytok vele de ugyan ez volt a problémám. Életben nem szedtem ilyen potencianövelő szarokat csak stresszes az életem. Kaptam egy hírlevelet egyszer azt hiszem a kamagra4sex.com oldalról hogy magömlés késleltetés meg ilyesmi.


Őszintén szólva nem hiszek ezekbe ezért kértem hogy ha tényleg olyan aminek mondják küldjenek ingyen termék mintát és ha beválik akkor veszek belőle.


És láss csodát kaptam egy szemet ingyen azt hittem nem vesznek komolyan.


Hát mit is mondjak...a mai napig van otthon 1 levél minimum az ilyen stresszes helyzetek ellen arról már nem is beszélve hogy a párommal 180 fokot változott a szexuális életünk jó irányba.


Ha nem is mindig de néha néha jó használni. Azt meg már ne is mondjam hogy magyarországon ők a hivatalos forgalmazók. A gold tudtommal hamisítvány...

2012. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
6osnak válaszolnék. 2szer rendeltem onnan, egyszer sem küldtek hírlevelet sem előtte sem most! Az első alkalomkor egy pezsgőtablettát rendeltem, 2hetett vártam arra, hogy megküldjék, de nem jött így ismételten megrendeltem, igaz közben párszor reklamáltam, de feleslegesen. Na mindegy, Másodjára mikor megjött végre a pezsgőtablettám, átvettem és fel is oldottam, de olyan keserű volt, hogy nem tudtam meginni, csak öklendezni! Egyszóval igencsak megjártam ezzel a hivatalos forgalmazóval! :/
2012. júl. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Kamagra nem palcebo hidd el. Én vettem és igen is használ. Akinél már az sem használ annak komoly orvos kell az tuti.
2019. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!